top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Yoyow (YOYO) Nedir?

YOYOW, Blockchain tabanlı bir sosyal medya platformu olan YOYOW, Facebook, Quora ve Zhihu'nun blok zinciri haline gelmeyi amaçlıyor; içerik yaratıcıları, küratörleri ve üçüncü taraf platformlarını ödüllendirmek için yeni bir fikir birliği algoritması olan PoF'yi (akışın kanıtı) kullanıyor. Rakiplerinin aksine, yoyow içerik uyumu için tam araç seti sağlar. hala tamamen merkezsizleştirilmiş bir blok zincir içerik platformudur.

YOYOW, içerik oluşturma sektöründe katkıları belirleyerek katılımcılara ödülleri dağıtmayı amaçlayan bir blokçık tabanlı içerik ağıdır. Merkezi olmayan bir fikir birliği metodu ile, YOYOW, içerik üreticilerini, yatırımcıları, küratörleri ve tüketicileri içerik ekosistemi boyunca ödüllendirmeyi amaçlar; böylece kullanıcılar ve yaratıcılara uygun teşvikler ve getiriler sağlanabilir.

 

YOYOW, içeriğin kullanıcıların derecelendirmelerine dayalı olarak bir değer ağının geliştirilmesini kolaylaştıran, rasyonel, içerik kaynaklı bir gelir dağıtım mekanizması oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

 

Metin, video, resim veya ses tabanlı olmasına bakılmaksızın, herhangi bir içerik platformu (web siteleri ve uygulamalar da dahil olmak üzere) YOYOW ağına ve ödül yapısına dayalı bir içerik odaklı teşvik platformu yaratma yetkisine sahip olacak.

 

Yoyow (YOYO) whitepaperı için tıklayınız

 

YOYO detaylı bilgi için tıklayınız

YOYO coin alım satım işlemleri için

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page