top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Viberate (VIB) Nedir?

Viberate, tüm canlı müzik ekosistemini bir çatı altında birleştiren bir platformdur. Şu anda profillerin çevrimiçi popülerliklerine göre sıralanan canlı müzik için IMDB görevi görüyor. Viberate kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulmuş ve düzenlenmiştir. Viberate, en büyük küresel yetenek pazarı olma yolunda müzik endüstrisini yeniden şekillendirecektir.

 

Viberate'nin veritabanı, topluluğu, bütünsel yaklaşımı ve pazaryeri özellikleri, hizmetini benzersiz ve devrim niteliğinde yapan dört önemli öğelerini oluşturmaktadır.

 

Geniş müzisyen veritabanımızın temelleri, DJ'ler için basit bir sıralama hizmeti olan pilot projemize kadar uzanıyor. En fazla birkaç bin DJ'den oluşan bir dizin olarak başladık, ancak yakında 50.000 müzisyenden oluşan büyük bir veritabanına dönüştü. Yıllar boyunca tüm müzik türlerine genişlettik ve veritabanımızı 120.000 müzisyen, 40.000 müzik mekanı ve 60.000 etkinliğe yükselttik.

 

Herkes büyümemize katkıda bulunabileceğinden, veritabanı günlük olarak büyüyor ve bu oranda tüm dünyadan milyonlarca varlıkla kademeli olarak büyümeyi planlıyoruz.

 

Viberate hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayın

Viberate whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Viberate (VIB) Coin işlemlerine başlamak için 

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page