top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

VeChain (VEN) Nedir?

VeChain, ürün ve bilgi için global öncü bir blok platformudur.

Son iki yılda, VeChain likör, otomobil, lüks eşyalar, perakende, lojistik, tedarik zinciri vb. gibi çeşitli endüstrilere blok zincir çözümleri sağlamada büyük miktarda deneyim kazanmıştır.

 

VeChain'in vizyonu kendinden dolaşıma giren ve genişleyen Blockchain teknolojisi temelinde güvenle serbest ve dağınık bir iş ekosistemi kurmaktır.

 

VeChain Ekosisteminde Katılımcıları

 

Kuruluş Örgütü: son kullanıcılara ürün ve hizmetler sunmak

Uygulama Servis Sağlayıcı: VeChain'e dayalı olarak geliştirilen, tüm kullanıcılar için hizmet ve çözümler sunun

 

Akıllı Sözleşme Servis Sağlayıcısı: VeChain uygulamalarının geliştirilmesi ve benimsenmesini kolaylaştırmak için şirketler için özelleştirilmiş VeChain akıllı sözleşmeleri geliştirin

VeChain Ağ Nod Sağlayıcısı: genel ağ güvenliğini korumak için belirli sayıda düğüm bulundurun ve koruduğunuzdan emin olun

 

VeChain Vakfı: Blockchain ağının kurulması, teknoloji araştırma ve geliştirme, yükseltme ve bakım ve diğer temel teknik servislerden sorumludur

 

Son kullanıcı: VeChain'in yatırımcıları ve kullanıcıları, exosystem'in potansiyel kazançlarını paylaşıyor

 

KULLANIM HUSUSLARI

 

Moda ve Lüks: VeChain tanınmış bir Avrupa lüks markası için hizmet sunmaktadır. Blockchain teknolojisine dayanan IoT şifreli cipsleri ürüne koyarak müşteriler, ürünlerin orijinalliklerini tespit edebilir ve mobil ucunda ürünün dijital mülkiyetine ilişkin bir açıklama yapabilir.

 

Likör: D.I.G için hazırlanan Likör izleme platformu yurtdışı şaraphane içki ürünlerini izleyebilir. Müşteriler, VeChain App'ı kullanarak likör ürünlerinin özgünlüğünü ve lojistik bilgilerini doğrulayabilir ve gözden geçirebilir.

 

Oto: VeChain, stratejik ortak Visco ve Microsoft ile birlikte, dijital araç bakım kitabı ve yeşil sürüş konsepti sağlamak için Renault için bir POC projesi hayata geçirdi.

 

Tedarik Zinciri: VeChain, küresel nakliye şirketi KUEHNE + NAGEL için BaaS hizmetini sunmaktadır. Ayrıca VeChain DNV GL ile çeşitli endüstriler için Tedarik Zinciri Güvencesi Hizmeti sağlamak üzere ortaklık yapmıştır.

 

Tarım: VeChain, yeşil organik gıda ürünlerinin doğrulanması için özel olan Blockchain bulutunu geliştirmek için PwC, China Unicom ve Liaoning Tarım Bilimleri Akademisi ile işbirliği yapmaktadır.

 

VeChain hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

VeChain whitepaper'ı okumak için Tıklayın

VeChain (VEN) Coin işlemlerine başlamak için 

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page