top of page
Uyarı Notu

Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla kriptopara ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden kriptopara ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.

Kriptoparabitcoin.com internet sitesinde yer alan her türlü finansal piyasalara ilişkin tablo ve grafikler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi kuruluşlardan temin edilmiş olup Kriptoparabitcoin.com tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmaktadır. Internet sitemizde yer alan finansal piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan finansal piyasa bilgilerinin yer aldığı tablo ve grafiklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu tablolara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Kriptoparabitcoin.com sorumlu tutulamaz.

Kriptoparabitcoin.com’da ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, Kriptoaparabitcoin.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. Kriptoparabitcoin.com bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir.

Kriptoparabitcoin.com’da verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya Kriptoparabitcoin.com tarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. Kriptoparabitcoin.com bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kâr kaybı veya herhangi bir sınırlama olmaksızın kayıp yada hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Copyright©2018 "Kriptoparabitcoin.com" Tüm hakları saklıdır.

bottom of page