top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Tron (TRX) Nedir?

TRON, blok zincir tabanlı dağıtılmış bir protokoldür ve blok zincir ve dağıtılmış depolama teknolojisi ile dünya çapında ücretsiz bir içerik eğlence sistemi kurmayı amaçlamaktadır. Protokol, her kullanıcının özgürce yayınlama, depolama ve kendi verilerine izin vermesine ve ademi merkeziyetçi özerklikte içeriklerin dağıtımını, aboneliğini ve içeriğini belirler ve içerik yaratıcılarına dijital varlıkları serbest bırakarak, dolaştırarak ve bunlarla uğraşarak olanak tanır ve böylece ekosistem merkezi olmayan bir içerik eğlencesi oluşturur.

 

10 milyondan fazla kullanıcının bulunduğu Peiwo App, TRON ile uyumlu ilk eğlence uygulaması olacak.

 

TRON'un resmi para birimi TRONIX'tir. TRONIX, TRON'un blok zincirindeki hesapların temel birimi. Diğer tüm belirteçlerin değeri TRON değerinden türetilir.

 

TRON Gücü (TP) TP kilitlendi TRON. Kullanıcılar TRONIX'leri kilitleyerek TP elde edebilirler. TP, doğal olarak, oy hakkına sahip olan TRONIX'tir, bu da TP sahiplerinin ekosistemde daha fazla imtiyaz sahibidir.

 

TRON 20 TOKEN İçerik sahipleri (IP'ler, kişiler ve gruplar) dijital varlıklarını TRON 20 standartları vasıtasıyla serbestçe gönderebilirken diğerleri, bu dijital varlıkları satın alarak veri katılımcısının sürekli büyümesiyle sağlanan fayda ve hizmetlerden yararlanabilir.

 

Toplam Arz: 100 bilion ICO Kaynağı: 40 bilion ICO Fiyat: 0.0118 kişi başı

 

Tron hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayın

Tron whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Tron (TRX) Coin işlemlerine başlamak için 

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page