top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Status (SNT) Nedir?

Status, Ethereum Ağı üzerinde çalışan merkezi olmayan uygulamalarla etkileşim kurmak için açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür.​​

 

Bu belge, tamamen eşler arası teknolojilere dayanan ilk mobil Ethereum istemcisi olan Status için bir şebeke simgesi sunmaktadır. Açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arabirim olan Status, Ethereum'da çalışan merkezi olmayan uygulamalarla etkileşimi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 

Status, Ethereum'u olabildiğince tanıdık hissettirmek amacı ile çalışır. Bu DApp geliştiricileri için yaratıcı ve yenilik yapabilecek esnek bir platform ile birlikte akıllı telefon arayüzü ile sağlanır. Ekmek, Ethereums'un günlük kullanımını en üst düzeye çıkarmak vizyonuyla Ethereum'un toplu kabulüne yönelik hayati katkılar sağlamaya çalışıyor.

Messenger form faktörü, Ethereum'un genel akıllı telefon kullanıcılarına mümkün olduğunca yakın olması ve DApp geliştiricileri için esnek bir platform sunması için seçildi ve Ethereum'un genel blok zincirinin günlük kullanım miktarını en üst düzeye çıkarmayı amaçladı.

 

Status Ağı simgesi Status ağını besleyen modüler bir yardımcı program itibari parasıdır. Buna, Anlaşmazlık Haberciliği gibi sosyal iletişim araçlarının yanı sıra, Merkezi Olmayan Bir İhbar Pazarı, Status Müşterisinin Yönetişimi, İçeriğin Topluluk Küratörlüğü dahildir. Ayrıca, bir kripto yetkisi 'Teller Ağı', DApp Dizini, Sticker PAzarı'i öneriyoruz ve Ağı büyütmek için araştırmamızı bir Kullanıcı Toplama Motoru üzerine göstereceğiz.

 

Status wihtepaper'ına ulaşmak için tıklayınız

Status hakkında daha fazla bilgi için Tıklayın

Status coin alım satım işlemleri için

Status

Status

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page