top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

SONM (SNM) Nedir?

SONM aynı zamanda merkezi olmayan dünya çapında bir sis süper bilgisayarı olan küresel bir işletim sistemidir. Sınırsız bilgi işlem gücü (IoE, IoT) dahil etme potansiyeline sahiptir. Sistemimizi kullanarak organize edilen dünya çapında hesaplamalar, CGI sunumundan bilimsel hesaplamalara kadar pek çok görevi yerine getirebilir.

 

SONM platformu aynı adı taşıyan bir işaretçi kullanır - SONM (ticker SNM).

Token hesabı SONM'ın temel bileşenidir ve projenin gelecekteki gelişimi için esneklik ve kontrol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Simgelendirme, crowdfunding döneminde yaratılır. SNM'nin toplam arzı, crowdfunding döneminde oluşturulan token miktarıyla sınırlı olacaktır. SNM token, bilgi işlem gücü alıcıları tarafından, akıllı sözleşmeler tabanlı sistem kullanılarak hesaplamalar için ödeme yapmak için kullanılacaktır.

 

SNM, Ethereum blok zincirinde verilen bir simgedir. Tasarımı, yaygın olarak benimsenen coinler uygulama standartlarını izlemektedir. Bu, coin sahiplerinin Ethereum Cüzdan da dahil olmak üzere mevcut çözümleri kullanarak SNM coinlerini kolayca saklamalarına ve yönetmelerine izin verir.

SONM hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SONM whitepaper'ını okumak için Tıklayın

SONM (SNM) Coin işlemlerine başlamak için 

SONM

SONM

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page