top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Ripple (XRP) Nedir?

Kurumsal kullanım için geliştirilmiş olanRipple, XRP, bankalara ve ödeme sağlayıcılara, sınır ötesi ödemeler için kaynak likiditesine yönelik güvenilir, isteğe bağlı bir seçenek sunar.

 

Ripple, blockchain'in gücünü kullanarak global olarak para göndermek için sürtünmesiz bir deneyim sunar. Finansal kuruluşlar, Ripple'in büyümekte olan global ağına katılmasıyla müşterilerinin ödemelerini dünyanın herhangi bir yerindeki yerinde, anında, güvenilir ve düşük maliyetle işleyebilir. Bankalar ve ödeme sağlayıcıları maliyetlerini daha da azaltmak ve yeni pazarlara erişmek için XRP dijital varlıklarını kullanabilir. San Francisco, New York, Londra, Sidney, Hindistan, Singapur ve Lüksemburg'da ofisleri bulunan Ripple, dünya genelinde 90'dan fazla müşterisine sahiptir.

Ripple, Bir değiş tokuş ağının yerli para birimi Ripple, XRP en popüler kriptokoinler arasındadır. 8,7 milyar doları aşan piyasa değeri ile sadece Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash'i takip ediyor. Dalgalanma, bankalar ve diğer finansal kuruluşlar tarafından para transferinde kullanılan bir ödeme protokolüdür. Birincil görevi, sınır ötesi ödemeler için gereken zaman ve paranın düşürülmesidir.

 

2012'de ortaya çıktığı andan itibaren, XRP döviz aracısından bağımsız bir altoin'e geçti. Şimdi, kripto para birimleri için gerekli olabilecek en iyi özellikleri bir araya getiriyor:

 

  • sağlam bir yatırımcı listesi ve saygın şirketlerin ilgisi;

  • yüksek düzeyde işlemsel güvenlik;

  • hızlı finansal operasyonlar yaklaşık 2 dakika sürüyor;

  • kurumsal kullanım imkânları sunarken, dünyanın her yerinde daha fazla banka Ripple teknolojisini test ediyor ve uyguluyor.

 

Piyasaların Beklentileri

Gelişmeler ve XRP'nin popülerliğini göz önüne alan Ripple CTO Stefan Thomas, döviz değerinin kullanım örneklerinde olduğunu vurguluyor. Sektör uzmanları, Ripple'in ilk özü, finans kurumlarıyla ortaklık ve finansal pazarı şekillendirmedeki rolü, özellikle de "Swell" organizasyonu ile değer artışlarına devam ediyor. Lütfen, bunu bir yatırım önerisi olarak düşünmeyin ve kripto para birimlerinin her zaman riskli bir yatırım olduğunu unutmayın. Dikkatli bir karar vermek için elinizden geleni yapın.​

Ripple (XRP) Coin işlemlerine başlamak için 

Ripple

Ripple

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page