top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

Request Network (REQ) Nedir?

Request, alıcının güvenli bir şekilde ödeme yapabileceği bir ödeme isteği (bir Request Faturası) yapmasına izin veren merkezi olmayan bir ağdır. Bütün bilgiler, merkezi olmayan otantik bir deftere kaydedilir. Bu, daha ucuz, daha kolay ve daha güvenli ödemelerle sonuçlanır ve çok çeşitli otomasyon imkânları sağlar.

 

Request, yasal bir çerçeveyi karşılayan ödemeler için talepler sağlayan Ethereum'un üstünde bir katman olarak görülebilir. Para birimlerini, Request (İstek) işlemlerini tamamlamak için araçlar olarak görmek de mümkündür. Bu anlamda, İstek herhangi bir para biriminden daha küreseldir.

 

Ethereum'un blockchain ana defteri üzerine kurulu olsa da, Request, diğer dövizlerden, para politikalarından veya teknolojik tercihlerden bağımsız olmayı hedeflemektedir; böylece mümkün olan en sağlam sistemi inşa etmeyi hedefliyoruz. Bunun, giderek büyüyen bir toplulukla birlikte gelişip, daha fazla DAPP'nin (Merkezi olmayan uygulamalar) yaratıldığı bir çerçeve etrafında bir ekosistem geliştirmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.

 

Request Network hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

REQ whitepaper'ı okumak için Tıklayın

Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

Request Network (REQ) Coin işlemlerine başlamak için 

bottom of page