top of page

Kripto Paralar

Ripple, Kriptoparabitcoin

QLink (QLC) Nedir?

Qlink, tüm telekom varlıklarını belirleyip sayısallaştırarak ve blok zincire yerleştirerek, 3G / 4G, ses paketleri ve SMS gibi mobil verileri yeniden paketleyebilen merkezi olmayan bir cep telefonu ağı sunuyor. Qlink Madeni Para (QLC), yeniden paketlenmiş telekom çözümlerini bir akran temelinde satın almak ve satmak için döviz sağlayacak ticarete açık bir simgedir.

 

Qlink, blok zincir teknolojisini kullanarak telekom varlıklarını ve kullanım haklarını kullanıcılarla telekom varlıkları arasında aktarmak için akıllı sözleşmeler dağıtabilir. Güvende olduğu sistem, her varlık ve kullanıcının benzersiz bir dijital kimliğine sahip olacak. Artık 2000'den fazla merkezileştirilmiş telekom sağlayıcısı tarafından satılan dijital varlıklar, tek bir platformda tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

 

Bu platform, kullanıcılar ile blok zincirindeki akıllı sözleşmeleri yürüterek QLC belirteçlerinin karşılığında hem telekom hizmetleri hem de telekom varlıklarını sağlayacak.

 

Blok zincirinin çekirdeği Halka Açık Zincir ve Qlink Zinciri ile oluşur. Telekom varlıkları, kendilerine özgü bir kimlik atanacakları Halka Açık Zincir'e kayıtlı olacaklar. NEO tarafından desteklenen blok zincire yerleştirildiğinde bilgiler değiştirilemez. Qlink Zinciri, varlık sahipleri ve kullanıcılar arasındaki tüm işlem kayıtlarını bir defterde tutacak ve akıllı sözleşmeleri yürütecektir.

 

Kullanıcılar Qlink Ağ Geçidi üzerinden özel hizmet paketleri oluşturabilecekler.

 

QLink Projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

QLink whitepaper'i okumak için Tıklayın

QLink Coin alım satım işlemleri için

QLink

QLink

Şimdi İzle
Dijital Yatırım dünyası'na ilk adımınızı atarak yüzlerce Altcoin'e hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

 

bottom of page