top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Yeni BCH Adres Formatı Yayınlandı- CEXIO

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

CEXIO müşterilerine yeni BCH adres formatının duyurusunu yaptı. Buna göre Bitcoin Cash, görsel açıdan eski (eski) adreslerden farklı olacak ama yine de aynı cüzdana ait olan yeni BCH adres formatını adres örneği ile tanıttı.

bitcoincash: qpm2qsznhks23z7629mms6s4cwef74vcwvy22gdx6a


Yeni adres formatının faydaları şunlardır: ayrım, vaka duyarsızlığı ve genişletilebilirlik. Bu, adresin gerçekte yazılmasını kolaylaştırdığı anlamına gelir ve bu formatın Bitcoin Cash işlevselliğinin eklenmesiyle birlikte gelecekte değiştirilmesi gerekmez demektir.

Yeni formatın yalnızca güncellenmiş görsel temsilini tetiklediğinden bahsetmeye değer. Ne yumuşak bir çatal ne de zor bir çatal.


CEXIO Kullanıcılarına Nasıl Etkilenecek?

BCH adresleri için yeni format, 14 Ocak '017'de tanıtıldı. CEXIO adresinde yeni adresleri uygulamaya başlamış durumda. Bu hafta CashAddr desteğini başlatıldı.


Şirketten kullanıcılara yapılan açıklamada ise,

Eğer başlatmadan önce CEXIO'dan Bitcoin Cash'i geri çekerken şu hatayı alabilirsiniz: 'Geçersiz adres'. Yeni biçimi eskisiyle uyumlu hale getirmek için, bu dönüştürücüyü kullanmanızı öneririz: https://cashaddr.bitcoincash.org. Başka bir dönüştürücü aracını kullanacaksanız, yalnızca kötü niyetli bir araçla sahte bir adres sağlayabileceğinden, güvenilir olanları kullanmanız çok önemlidir. Bir güncelleme gerçekleştirdikten sonra hem eski hem de yeni formatlar kabul edilebilir olacak ve herhangi bir dönüştürücü araç gerekli olmayacaktır.

Size kolaylık sağlamak için, yeni formatın desteğini almaya devam ederken, eski (eski) adresler de saklanacaktır. Her iki adres de değiştirilebilir. Mümkün olduğunca yeni biçimi kullanmanızı kesinlikle öneririz. Gönderen cüzdanınız veya exchange'iniz henüz yeni bir formatı desteklemiyorsa, ayrı olarak görüntülenen eski cüzdanınızı kullanmaktan çekinmeyin.


CEXIO Kripto Para borsası hakkında daha detaylı bilgi için İnceleyin

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page