top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Viberate (VIB) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

30 Ekim 2017 tarihinde Viberate işlemleri VIB / BTC, VIB / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

XVG işlemlerine başlamak için tıklayın
Viberate (VIB) Nedir?


Viberate, tüm canlı müzik ekosistemini bir çatı altında birleştiren bir platformdur. Şu anda profillerin çevrimiçi popülerliklerine göre sıralanan canlı müzik için IMDB görevi görüyor. Viberate kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulmuş ve düzenlenmiştir. Viberate, en büyük küresel yetenek pazarı olma yolunda müzik endüstrisini yeniden şekillendirecektir.


Viberate'nin veritabanı, topluluğu, bütünsel yaklaşımı ve pazaryeri özellikleri, hizmetini benzersiz ve devrim niteliğinde yapan dört önemli öğelerini oluşturmaktadır.


Geniş müzisyen veritabanımızın temelleri, DJ'ler için basit bir sıralama hizmeti olan pilot projemize kadar uzanıyor. En fazla birkaç bin DJ'den oluşan bir dizin olarak başladık, ancak yakında 50.000 müzisyenden oluşan büyük bir veritabanına dönüştü. Yıllar boyunca tüm müzik türlerine genişlettik ve veritabanımızı 120.000 müzisyen, 40.000 müzik mekanı ve 60.000 etkinliğe yükselttik.


Herkes büyümemize katkıda bulunabileceğinden, veritabanı günlük olarak büyüyor ve bu oranda tüm dünyadan milyonlarca varlıkla kademeli olarak büyümeyi planlıyoruz.


Viberate hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayın

Viberate whitepaper'ı okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page