top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

VeChain (VEN) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

06 Kasım 2017 tarihinde VeChain işlemleri VEN / BTC, VEN / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.


VeChain (VEN) işlemlerine başlamak için tıklayınVeChain (VEN) Nedir?


VeChain, ürün ve bilgi için global öncü bir blok platformudur.

Son iki yılda, VeChain likör, otomobil, lüks eşyalar, perakende, lojistik, tedarik zinciri vb. gibi çeşitli endüstrilere blok zincir çözümleri sağlamada büyük miktarda deneyim kazanmıştır.


VeChain'in vizyonu kendinden dolaşıma giren ve genişleyen Blockchain teknolojisi temelinde güvenle serbest ve dağınık bir iş ekosistemi kurmaktır.


VeChain Ekosisteminde Katılımcıları


Kuruluş Örgütü: son kullanıcılara ürün ve hizmetler sunmak

Uygulama Servis Sağlayıcı: VeChain'e dayalı olarak geliştirilen, tüm kullanıcılar için hizmet ve çözümler sunun


Akıllı Sözleşme Servis Sağlayıcısı: VeChain uygulamalarının geliştirilmesi ve benimsenmesini kolaylaştırmak için şirketler için özelleştirilmiş VeChain akıllı sözleşmeleri geliştirin

VeChain Ağ Nod Sağlayıcısı: genel ağ güvenliğini korumak için belirli sayıda düğüm bulundurun ve koruduğunuzdan emin olun


VeChain Vakfı: Blockchain ağının kurulması, teknoloji araştırma ve geliştirme, yükseltme ve bakım ve diğer temel teknik servislerden sorumludur


Son kullanıcı: VeChain'in yatırımcıları ve kullanıcıları, exosystem'in potansiyel kazançlarını paylaşıyor


KULLANIM HUSUSLARI


Moda ve Lüks: VeChain tanınmış bir Avrupa lüks markası için hizmet sunmaktadır. Blockchain teknolojisine dayanan IoT şifreli cipsleri ürüne koyarak müşteriler, ürünlerin orijinalliklerini tespit edebilir ve mobil ucunda ürünün dijital mülkiyetine ilişkin bir açıklama yapabilir.


Likör: D.I.G için hazırlanan Likör izleme platformu yurtdışı şaraphane içki ürünlerini izleyebilir. Müşteriler, VeChain App'ı kullanarak likör ürünlerinin özgünlüğünü ve lojistik bilgilerini doğrulayabilir ve gözden geçirebilir.


Oto: VeChain, stratejik ortak Visco ve Microsoft ile birlikte, dijital araç bakım kitabı ve yeşil sürüş konsepti sağlamak için Renault için bir POC projesi hayata geçirdi.


Tedarik Zinciri: VeChain, küresel nakliye şirketi KUEHNE + NAGEL için BaaS hizmetini sunmaktadır. Ayrıca VeChain DNV GL ile çeşitli endüstriler için Tedarik Zinciri Güvencesi Hizmeti sağlamak üzere ortaklık yapmıştır.


Tarım: VeChain, yeşil organik gıda ürünlerinin doğrulanması için özel olan Blockchain bulutunu geliştirmek için PwC, China Unicom ve Liaoning Tarım Bilimleri Akademisi ile işbirliği yapmaktadır.


VeChain hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

VeChain whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page