top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

VeChain, Temel Gaz Ücretini Mevcut Seviyenin % 1'ine düşürdü


VeChain Vakfı Yönlendirme Komitesi, gaz ücretini 7 gün içinde düşürme konusunda fikir birliğine vardı.


Baz gaz ücretinin düşürülmesi gerekliydi çünkü VeChainThor blok zincirinin artan kullanımı, ücretlerin büyük ölçüde artmasına neden oldu.

CNF'nin bildirdiği gibi, VeChain topluluğu son günlerde önemli bir kararla karşı karşıya kaldı. VeChain Vakfı, 30 Mart'ta VeChainThor blok zincirinin temel gaz ücretinin ayarlanıp ayarlanmayacağı konusunda VeVote aracılığıyla bir oylama başlattı. Arka plan, artan kullanım nedeniyle gaz ücretlerinin büyük ölçüde artmasıydı.


VeChain Vakfı, işlem maliyetlerindeki artışın şirketler ve hükümetler tarafından büyük çapta benimsenmesini büyük ölçüde engelleyebileceğini kabul etti ve bu nedenle oylama başlatıldı.Topluluk 1.122 katılımcı ile oylanarak 6 Nisan'da sona erdi. Bunlardan 766 oy (% 71.08) ezici bir çoğunluğu, temel gaz ücretinin% 1'e düşürülmesinden yanaydı, 238 oyun mevcut ücretin% 5'inden (% 19.79) yana, yalnızca 71 oy lehte idi. % 20 ve 46 oy oranıyla baz gaz ücretinin mevcut seviyesinde bırakılması lehine oldu.


Oylamanın ardından, VeChain Vakfı yönlendirme komitesi artık en çok oy alan iki teklife karar vermek zorunda kaldı. Yakın tarihli bir raporun da gösterdiği gibi, Yürütme Komitesi mevcut VeChainThor baz gaz ücretini önümüzdeki yedi gün içinde düşürme konusunda fikir birliğine vardı.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page