top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Upcoin Kriptopara Borsası Hesap Açana $500 Bonus Yüklüyor!

Kriptopara piyasasındaki hareketlilik bu aralar bir nebze yavaşlamış durumda. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise kriptopara borsalarının bir çoğunun aşırı talep yüzünden yeni hesap açılımlarını durdurması olarak gösteriliyor.
Yanlış duymadınız şuan bir çok kriptopara borsaları yeni müşteri kabul etmiyor. Çünkü dünyanın dört bir yanından gelen hesap açma talebi neredeyse işlem hacmi en yüksek olan ilk 10 borsasını kitlemiş durumda. Geçen yıl aralık ayı ortalarından itibaren bir çok borsa yeni hesap açılımlarını ertelemiş Binance gibi bazı borsalar ise sınırlı talepleri karşılamaya devam etmektedir.


UpCoin Borsasında Hesap Açıp $500 Bonus'a Sahip Olabilmek için TıklayınUpCoin Kriptopara Borsası Binance Borsasına Rakip Olabilecek mi?


Binance'ye rakip olarak gösterilen UpCoin borsası ise 7 gün sonra yani 1 Şubat 2018 tarihinde işlemlere açılıyor. Yüzlerce kripto para altcoinlerin işlem göreceği borsa için şu an 1 Milyon kullanıcıya yakın kişi ön hesap açtırmış durumda. Daha Borsa işlemlere başlamadan 1 Milyon kullanıcıya neredeyse erişmiş olması, Kriptopara çılgınlığının en büyük göstergesi olarak gösterilebilir.

UpCoin borsasında hesap açan her kullanıcı $500 hoşgeldin bonusu hesabına anında yatırılmakta. Yatırımcılar $500'ı işlem yapmak için kullanamayacaklar sadece işlem yaptıkça komisyon masrafı bu bakiyeden düşecek. Her ne kadar bu para yatırım için kullanılmayacak olsa da, bonusun eritilmesi bakımından uzun süre komisyon masrafı ödenmemesi yatırımcı için oldukça karlı gibi gözükmekte.


UpCoin borsasında hesap açmak için burayı Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page