top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

TRON, Shift Markets ile Ortaklık Kurarak Küresel FX Piyasalarına Erişiyor

TRON kriptopara ağı, TRX (TRON’un jetonlu) alım satımını arttırmak için kripto değişim kurumu Shift Markets ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Resmi bir şirketin açıklamasına göre, TRX şu anda dokuz farklı ülkede dokuz farklı broker aracılığıyla işlem görmektedir; önümüzdeki birkaç hafta boyunca, TRX İngiltere ve Hindistan'da iki yeni aracılık teklifinde sunulacak.

Shift Markets'ın CEO'su Ian McAfee, şirketin TRON ile yaptığı ortaklık aracılığıyla “FX ve kripto pazarları arasındaki uçurumu birbirine bağlamaya” yönelik hevesli tutumunu dile getirdi. “FX'ten gelen talep çok büyük oldu ve iki pazar arasında daha fazla geçiş bekliyoruz.”


TRON Kurucusu Justin Sun benzer hisleri dile getirerek, ortaklığın “TRX ve fiat ticaretinin kullanılabilirliğinde büyük bir genişleme olduğunu” söyledi.Bu, TRON için bir dizi yeni ortaklığın en yenisidir. Birkaç hafta önce, TRON ağı hem Hidro Vakfı hem de Bitkop ile işbirliği çabaları duyurdu.


TRON’un ortaklıkları, para birimine erişim kolaylığı ve likidite sağlamaya odaklanmış görünmektedir. Hydro Vakfı’nın Hydro Protocol teknolojisi, kripto borsalarındaki işlemlerin şu anki piyasa standardından 50 kat daha hızlı gerçekleşmesine izin verdiğini bildirdi; Bitkop, Asya pazarlarında artan popülaritesi ile merkezi olmayan bir değişimdir.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page