top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Terra Rezervlerine $200M Değerinde AVAX Ekledi

Luna Foundation Guard, UST stabilcoinleri ile AVAX'ta 100 milyon dolar satın aldı. Terraform Labs, AVAX'ta aynı değer için LUNA'da 100 milyon dolar daha takas etti.Terra Luna - AVAX


Terra blok zincirini destekleyen her iki kuruluş olan Luna Foundation Guard (LFG) ve Terraform Labs (TFL), Avalanche Foundation'dan toplu olarak 200 milyon dolar değerinde Avalanche'ın AVAX tokenlerini aldıklarını açıkladı.


Ava Labs'tan bir sözcüye göre, LFG, Avalanche Foundation ile tezgah üstü (OTC) bir ticarette UST stablecoin'ini kullanarak 100 milyon dolar değerinde AVAX jetonları satın aldı.


Ek olarak, Terra blok zincirinin gelişimini destekleyen şirket olan TFL, bir Terra tweet'ine göre "ekosistem teşviklerini stratejik olarak hizalamak" için 100 milyon dolarlık LUNA'dan AVAX'a token takası gerçekleştirdi.Avalanche Foundation, iki anlaşmadan sonra şimdi 100 milyon dolar değerinde UST ve 100 milyon dolar değerinde LUNA'ya sahip.


LFG, Terra'nın UST istikrarlı parasını desteklemek için hazine rezervlerine 1,6 milyar doların üzerinde bitcoin ekleyerek geç bir kripto satın alma çılgınlığına girdi. Geçen ay, Terra kurucu ortağı Do Kwon, LFG'nin hazinesi için 10 milyar dolara kadar bitcoin satın alacağına söz verdi.


Avalanche ortaklığı, LFG'nin hazinesine eklediği ikinci katman 1 jetonunu işaret ediyor.Terra ayrıca Avalanche ile yeni bir oyun alt ağı üzerinde işbirliği yapacağını ve detayların "daha sonra" açıklanacağını duyurdu.


Avalanche'ın kurucusu Emin Gün Sirer, ortaklık sonucunda daha fazla yerel Terra uygulamasının Avalanche'a yayılmasını beklediğini tweetledi.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page