top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Storj (STORJ) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

03 Kasım 2017 tarihinde Storj işlemleri STORJ / BTC, STORJ / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

STORj işlemlerine başlamak için tıklayın
STROJ Nedir?


Storj, bir platform, şifreleme ve veri merkezileştirilmiş bir şekilde depolamanıza olanak tanıyan merkezileştirilmemiş uygulamalar paketidir. Dosyalarınız şifrelenir, 'parçalar' olarak adlandırılan küçük parçalara parçalanır ve dünyanın dört bir yanındaki merkezi olmayan bir bilgisayar ağında saklanır. Sizden başka kimse dosyanızın tam bir kopyasına sahip değil, şifreli bir formda bile değil.


Storj (telaffuz edilen: depolama), sansür veya izlenemeyen veya kesinti yaşanabilecek bir bulut depolama platformu olmayı hedeflemektedir. Dosyalarınızı korumak için blok zincir teknolojisi ve şifreleme kullanan ilk yerelleştirilmiş, uçtan uca şifrelenmiş bulut depolama alanı.


Bu nedenle, Storj geleneksel bulut depolama platformlarından daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli olabilir. Daha hızlı, çünkü birden fazla makine dosyanızı aynı anda sunuyorsa, daha ucuzdur, çünkü amacınız tarafından inşa edilmiş bir veri merkezi için ödeme yapmak yerine insanların yedek sabit disk alanını kiralarsanız ve dosyanız hem şifreli hem de kıyılmış olmasından dolayı daha güvenli olur. Bir şirkete, savunmasız sunuculara veya dosyalarınızla çalışanların güvenmesine gerek yoktur. Storj denklemi güvenini tamamen kaldırır.


Storj, işlem masası, genel / özel anahtar şifrelemesi ve güvenlik için şifreleme karması işlevleri gibi blok zincir özelliklerini kullanıyor.


Storj, dosyalarınızı depolamanızı sağlayan kendi web uygulaması olan Storj ve sabit disk alanınızı para karşılığı kiralamanıza olanak tanıyan Storj Share uygulaması sayesinde veri güvenliği sorunlarını çözmek için çok çalışıyor.


Verilerinizi en iyi şekilde korumak için, dosyalar yüklenmeden önce bilgisayarınızdaki istemci tarafında şifrelenir. Her dosya, önce şifrelenmiş ve daha sonra Storj ağında depolanacak şekilde dağıtılan parçalara bölünmüştür. Ağ, Storj Token (STORJ) karşılığında kullanılmayan sabit disk alanını kiralayan dünya çapında kullanıcılar tarafından işletilen Storj Share düğümlerinden oluşur.


Storj'ın merkezi olmayan özelliği, ele geçirilecek merkezi bir sunucu olmadığını ve istemci tarafında şifreleme ile dosyalarınızın anahtarlarını kontrol ettiğiniz anlamına gelir.


Toplam Arz: 425.000.000

ICO Kaynağı: 72.230.031.2

ICO Fiyatı: $ 0.50

Storj hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

Storj whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page