top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Stellar Lumens: Trading İşlemlerinde Yeni Bir Seçenek

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

CEXIO kriptopara borsası 2 Şubat 2018 tarihi itibariyle Stellar (XLM) altcoin'i işlemlere açıyor. Borsadan yapılan açıklama ise şu şekilde:


CEXIO üzerinde ticaret yapmak için yeni fırsatlar başlatmaya devam ediyoruz. Bu sefer Stellar Lumens'ı (XLM) tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün itibarıyla, aşağıdaki çiftlerde işlem yapabilmek mümkün:


XLM / USD

XLM / EUR

XLM / BTC


XLM bazında para yatırma ve para geri çekilme işlemi de mümkündür.


Stellar işlemlerini CEXIO üzerinde gerçekleştirmek için Tıklayınız

Stellar Nedir?


Stellar, değeri aktarmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir protokoldür. Sistem insanlara dünyadaki herkese para gönderme, alma ve bunları ticaret imkanı sunar. Hızlı para işlemlerini etkinleştirmek için bankaları, ödeme sistemlerini ve kişileri birbirine bağlar. Bitcoin blok zincirinden ayıran özellikler şunları içerir:


fikir birliği algoritması;

artan arz;

hem fiat hem de şifreli para birimlerinde işlem yapma imkânı.


Stellar'da ki Lümenler (XLM)


Stellar ağının düzgün çalışması, yerel varlığı olan lümenler (XLM) tarafından etkinleştirilir. Stellar blok zincirinde, küçük miktarlarda verilen ücret nedeniyle lümenlerin anti-spam rolü var. Böyle bir şekilde, ağa DoS saldırısı riskini azaltırlar. Ayrıca, lümenler çok para birimli işlemleri mümkün kılar. Doğrudan değiştirilemeyen para birimleri arasında genellikle köprü görevi görürler.


Önemli Bir Not


Paraları CEXIO'ya gönderirken lütfen bir not kimliğini belirtmeniz gerektiğine dikkat edin. Not Kimliği, CEXIO hesabınıza atanan numaraların birleşimidir. Sistemimizdeki fonlarınızı belirlememize yardımcı olur. Düzgün kullanırsanız, para başarıyla alacak ve bakiyenize yansıyacaktır.


XLM'yi diğer borsalara transfer ederken özenli davranmanızı ve Not Alanına ne eklediğinizi kontrol etmenizi de öneririz. Lumeni dış cüzdanınıza çekiyorsanız, Not alanı alanını boş bırakabilir veya 0 ekleyebilirsiniz.


Stellar'daki yatırımlar kısa veya uzun vadede faydalı görünse de, bu piyasanın oldukça uçucu olduğunu ve önemli riskler içerdiğini unutmamalısınız. Dikkatli olmanızı, biraz araştırma yapmanızı ve herhangi bir şifreleme işlemine para yatırmadan önce düşünmenizi öneririz.


Stellar'ın CEXIO değişiminde değerli bir ek olacağına inanıyoruz.


CEXIO hakkında detaylı bilgiye ulaşın
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page