top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

SONM (SNM) İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

SONM (SNM) işlemleri SNM / BTC, SNM / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

SNM işlemlerine başlamak için tıklayın
SONM (SNM) Nedir?


SONM aynı zamanda merkezi olmayan dünya çapında bir sis süper bilgisayarı olan küresel bir işletim sistemidir. Sınırsız bilgi işlem gücü (IoE, IoT) dahil etme potansiyeline sahiptir. Sistemimizi kullanarak organize edilen dünya çapında hesaplamalar, CGI sunumundan bilimsel hesaplamalara kadar pek çok görevi yerine getirebilir.


SONM platformu aynı adı taşıyan bir işaretçi kullanır - SONM (ticker SNM).

Token hesabı SONM'ın temel bileşenidir ve projenin gelecekteki gelişimi için esneklik ve kontrol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Simgelendirme, crowdfunding döneminde yaratılır. SNM'nin toplam arzı, crowdfunding döneminde oluşturulan token miktarıyla sınırlı olacaktır. SNM token, bilgi işlem gücü alıcıları tarafından, akıllı sözleşmeler tabanlı sistem kullanılarak hesaplamalar için ödeme yapmak için kullanılacaktır.


SNM, Ethereum blok zincirinde verilen bir simgedir. Tasarımı, yaygın olarak benimsenen coinler uygulama standartlarını izlemektedir. Bu, coin sahiplerinin Ethereum Cüzdan da dahil olmak üzere mevcut çözümleri kullanarak SNM coinlerini kolayca saklamalarına ve yönetmelerine izin verir.

SONM hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SONM whitepaper'ını okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page