top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Solana NFT'leri OpenSea'de Bugün İşlem Görmeye Başlıyor

Solana NFT'leri, en büyük genel NFT pazarı olan OpenSea'ye eklendi.

Lansman, özellikle bugün Solana ağ sorunlarının ortasında geliyor.


Desteğin geldiğine dair geçen haftaki resmi açıklamanın ardından, Solana blok zinciri ağında basılan NFT'ler artık hacim olarak en büyük NFT pazarı olan OpenSea'da işlem görmeye hazır.

OpenSea, esas olarak Ethereum'a dayanmaktadır ve şu anda NFT ticaret alanına büyük bir farkla hakimdir. Solana'nın eklenmesiyle OpenSea, Ethereum ve onun yan zincir/katman-2 ölçekleme çözümlerinin dışındaki en büyük ikinci NFT ekosisteminden koleksiyonları barındırıyor.


Piyasaya göre, Solana desteği "sınırlı koleksiyon kapsamı" ile beta olarak eklendi. OpenSea, şu anda 165 koleksiyonu desteklediğini söylüyor, ancak pazarda zincirle arama yaparsanız, Solana'da basılmış toplam 865.000'den fazla NFT'yi gösteriyor.Solana Monkey Business, DeGods, Degenerate Ape Academy, Aurory ve Shadowy Super Coder gibi popüler Solana NFT koleksiyonları şu anda OpenSea'de listeleniyor. Solana, Ethereum'dan önemli ölçüde daha düşük işlem ücretleri sunmakta ve aynı anda daha fazla sayıda işlemi gerçekleştirebilen, enerji açısından daha verimli bir blok zinciri ağıdır.


Solana'nın OpenSea'ye gelişi uzun zamandır bekleniyordu. Sızan görüntüler Ocak ayında ortaya çıkmaya başladı ve kullanıcılar, pazara Solana cüzdan entegrasyonlarının eklendiğini fark ettiklerinde, geçen haftaki resmi tanıtıma kadar devam etti.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page