top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Snovio, KuCoin İşlem Listesine Eklendi

Güncelleme tarihi: 24 Oca 2018

03 Ocak 2018 tarihinde, Snovio (SNOV) kodu ile KuCoin işlem listesine katıldı.


Snovio işlemlerine başlamak için tıklayınKuCoin yatırımcıları, platforma giriş yaptıktan sonra SNOV / BTC ve SNOV / ETH işlem kodları ile coin çiftlerine erişebilir.


Snovio Nedir?


Snovio, dünyanın önde gelen merkezi olmayan kurşun üretim servisini, blok zincir teknolojisi ile birlikte veri toplama hizmetleri ile birleştiren ilkeleri kullanarak tanıştırıyor.


Katkıda bulunanların SNOV simgesini kullanarak, yeni veri eklemek ve mevcut veriyi güncellemek, veritabanını güncel ve alakalı tutmak için teşvik edilecektir.


Snovio platformunu kullanarak iki problem aynı anda çözülür. İlk önce piyasada düşük kaliteli ya da modası geçmiş potansiyel sorunlar çözülür. İkincisi, veri tedarikçilerine, veri satışlarından elde edilen gelirlerin adil bir şekilde dağıtılması garanti edilmektedir. Simgesel satış, sisteme yeni kullanıcılar çekmek için kullanılacak ve kalite odaklı ilgili yollar üretmek için bu merkezi olmayan modelin katkıda bulunduğu kişiler tarafından hızlı bir büyümeye olanak tanıyacak.


Snovio veri tabanı güncel tutulacak ve kullanıcılara, tüm projeler ve hedefler için ayrıntılı ipuçları üretmek için benzersiz bir pazar oluşturacak ve güncelliğini yitirmiş veya kendi endüstrisi ile ilgisi olmayan potansiyel müşteriler için ödeme yapmak zorunda kalmayacak.


Snovio, Ethereum ağı üzerindeki blok zincir teknolojisi ve akıllı sözleşmeleri kullanarak potansiyel müşteriler üretmenin devrimci bir yoludur.

Snovio projesi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Snovio whitepaper'ını okumak için Tıklayın
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page