top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Ripple (XRP) İşlemleri CEXİO'da Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

CEXIO 8 Aralık 2017 tarihinde XRP'yi platforma ekleyerek Ripple işlemlerini başlattı. Ripple (XRP) işlemlerindeki mevcut işlem çiftleri ise:


XRP/USD

XRP/EUR

XRP/BTC


Ripple (XRP) işlemi gerçekleştirmek için tıklayın
Ripple (XRP) Nedir?


Bir değiş tokuş ağının yerli para birimi Ripple, XRP en popüler kriptokoinler arasındadır. 8,7 milyar doları aşan piyasa değeri ile sadece Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash'i takip ediyor. Dalgalanma, bankalar ve diğer finansal kuruluşlar tarafından para transferinde kullanılan bir ödeme protokolüdür. Birincil görevi, sınır ötesi ödemeler için gereken zaman ve paranın düşürülmesidir.


2012'de ortaya çıktığı andan itibaren, XRP döviz aracısından bağımsız bir altoin'e geçti. Şimdi, kripto para birimleri için gerekli olabilecek en iyi özellikleri bir araya getiriyor:


  • sağlam bir yatırımcı listesi ve saygın şirketlerin ilgisi;

  • yüksek düzeyde işlemsel güvenlik;

  • hızlı finansal operasyonlar yaklaşık 2 dakika sürüyor;

  • kurumsal kullanım imkânları sunarken, dünyanın her yerinde daha fazla banka Ripple teknolojisini test ediyor ve uyguluyor.


Piyasaların Beklentileri

Gelişmeler ve XRP'nin popülerliğini göz önüne alan Ripple CTO Stefan Thomas, döviz değerinin kullanım örneklerinde olduğunu vurguluyor. Sektör uzmanları, Ripple'in ilk özü, finans kurumlarıyla ortaklık ve finansal pazarı şekillendirmedeki rolü, özellikle de "Swell" organizasyonu ile değer artışlarına devam ediyor. Lütfen, bunu bir yatırım önerisi olarak düşünmeyin ve kripto para birimlerinin her zaman riskli bir yatırım olduğunu unutmayın. Dikkatli bir karar vermek için elinizden geleni yapın.


CEXIO kripto para borsasını detaylı inceleyin


#ripple #XRP #cexio

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page