top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Request Network (REQ) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

27 Ekim 2017 tarihinde Request Network işlemleri REQ / BTC, REQ / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.


Request Network (REQ) işlemlerine başlamak için tıklayınRequest Network (REQ) Nedir?


Request, alıcının güvenli bir şekilde ödeme yapabileceği bir ödeme isteği (bir Request Faturası) yapmasına izin veren merkezi olmayan bir ağdır. Bütün bilgiler, merkezi olmayan otantik bir deftere kaydedilir. Bu, daha ucuz, daha kolay ve daha güvenli ödemelerle sonuçlanır ve çok çeşitli otomasyon imkânları sağlar.


Request, yasal bir çerçeveyi karşılayan ödemeler için talepler sağlayan Ethereum'un üstünde bir katman olarak görülebilir. Para birimlerini, Request (İstek) işlemlerini tamamlamak için araçlar olarak görmek de mümkündür. Bu anlamda, İstek herhangi bir para biriminden daha küreseldir.


Ethereum'un blockchain ana defteri üzerine kurulu olsa da, Request, diğer dövizlerden, para politikalarından veya teknolojik tercihlerden bağımsız olmayı hedeflemektedir; böylece mümkün olan en sağlam sistemi inşa etmeyi hedefliyoruz. Bunun, giderek büyüyen bir toplulukla birlikte gelişip, daha fazla DAPP'nin (Merkezi olmayan uygulamalar) yaratıldığı bir çerçeve etrafında bir ekosistem geliştirmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.


Request Network hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

REQ whitepaper'ı okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page