top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

QLink, KuCoin Borsasına 29 Aralık 2017'de Kote Oldu

Güncelleme tarihi: 24 Oca 2018

KuCoin, ticaret platformumuza gelecek bir başka harika projeyi duyurmaktan gurur duyuyor. 29 Aralık 2017 tarihinde, Qlink (QLC) simgesi ticaret özellikli simgeler listemize katıldı.


QLink işlemlerine başlamak için tıklayın
KuCoin yatırımcıları, liste üzerine QLC / BTC ve QLC / ETH ve QLC / NEO işlem çiftlerine erişebilecek.


QLink Nedir?


Qlink, tüm telekom varlıklarını belirleyip sayısallaştırarak ve blok zincire yerleştirerek, 3G / 4G, ses paketleri ve SMS gibi mobil verileri yeniden paketleyebilen merkezi olmayan bir cep telefonu ağı sunuyor. Qlink Madeni Para (QLC), yeniden paketlenmiş telekom çözümlerini bir akran temelinde satın almak ve satmak için döviz sağlayacak ticarete açık bir simgedir.


Qlink, blok zincir teknolojisini kullanarak telekom varlıklarını ve kullanım haklarını kullanıcılarla telekom varlıkları arasında aktarmak için akıllı sözleşmeler dağıtabilir. Güvende olduğu sistem, her varlık ve kullanıcının benzersiz bir dijital kimliğine sahip olacak. Artık 2000'den fazla merkezileştirilmiş telekom sağlayıcısı tarafından satılan dijital varlıklar, tek bir platformda tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.


Bu platform, kullanıcılar ile blok zincirindeki akıllı sözleşmeleri yürüterek QLC belirteçlerinin karşılığında hem telekom hizmetleri hem de telekom varlıklarını sağlayacak.


Blok zincirinin çekirdeği Halka Açık Zincir ve Qlink Zinciri ile oluşur. Telekom varlıkları, kendilerine özgü bir kimlik atanacakları Halka Açık Zincir'e kayıtlı olacaklar. NEO tarafından desteklenen blok zincire yerleştirildiğinde bilgiler değiştirilemez. Qlink Zinciri, varlık sahipleri ve kullanıcılar arasındaki tüm işlem kayıtlarını bir defterde tutacak ve akıllı sözleşmeleri yürütecektir.


Kullanıcılar Qlink Ağ Geçidi üzerinden özel hizmet paketleri oluşturabilecekler.


QLink projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

QLink whitepaper'i okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page