top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Moeda Loyalty Points (MDA) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

05 Ekim 2017 tarihinde Moeda Loyalty Points işlemleri MDA / BTC, MDA / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

MDA işlemlerine başlamak için tıklayın

Moeda Loyalty Points (MDA) Nedir?


Moeda, herkes için inşa edilmiş blokchain destekli bir kooperatif bankacılık sistemidir. Moeda, girişimcilere hedeflerine doğru ilerlemelerine yardımcı olmak için basit peer-to-peer ödemeler ve bir peer-to-peer havale ağı sunmaktadır. Mikro işletme kredilerinden büyük çaplı kredilere sahip girişimlere kadar, Moeda dijital coin'i, dünyadaki tutarlı olan tüm muntazam insanlara yetkileri verebilir.


Dijital bir coin fiziksel nakitten daha fazla ve daha hızlı seyahat edebilir. Ödemeler, havale ve kredi, Moeda platformu, underchain girişimcilere, blok zincir tabanlı Android ve IOS uygulamalarını kullanarak hızlı ödeme ekosistemine ve kişisel işletme kredilerine erişmelerine izin verir.


Bir hayır kuruluşu yardım kredisi programı olan Birleşmiş Milletler'in sürdürülebilir kalkınma hedefleri girişimi ve Yeşil Haç adlı Unicafes ile birlikte başlatılan Moeda'nın küresel etkisi olacaktır. Moeda coin, kırsal kesimdeki banka hesabı olmayan kimseler için gereken finansal köprüdür.


MDA hakkında daha detaylı bilgi almak için Tıklayın

MDA whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page