top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Milyonun Üzerindeki Kişi Robinhood'un Kripto Cüzdanı İçin Bekleme Listesinde

Amerikan firması Robinhood'un CEO'su Vlad Tenev'e göre, kripto cüzdanına abone olmak için bekleme listesi bir milyon müşteriyi aşıyor.


Robinhood cüzdanı, yatırımcıların kripto para birimleri satın almasına, göndermesine ve almasına izin verecek.


Kripto cüzdanının son lansman duyurusunun ardından, Robinhood finans platformunun bekleme listesinde zaten bir milyon civarında müşterisi var. Bu arada Wall Street, Cuma günü Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bir Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) için ikinci onay aldı.Robinhood kripto cüzdanı


Listedeki rekor sayıda Robinhood müşterisinin duyurusu tartışmalı ABD firmasının CEO'su Vlad Tenev tarafından yapıldı. Bu, günümüzde dijital varlıkların önemine ilişkin piyasa duyarlılığını güçlendiriyor.


"Kripto para platformumuzla gurur duyuyoruz ve insanlara sahip oldukları paralarla daha fazla fayda sağlıyoruz."

Robinhood CEO'su Vlad Tenev yorumu perşembe günkü CNBC tarafından düzenlenen 'Disruptor 50' adlı bir etkinliğe katılırken söyledi.


Tenev, şirketin bir bekleme listesi uygulamaya karar verdiğini de sözlerine ekledi.


"Birçok insan kripto para gönderme ve alma, bunları donanım cüzdanlarına transfer etme, konsolide etmek için platforma transfer etme yeteneği istiyor ve kripto cüzdanları bekleme listesi şu anda bir milyondan fazla kişi."Ticaret firmasının kripto cüzdanının lansman hazırlıklarına ilişkin ilk duyuru Eylül ayında yapıldı. Cüzdana kaydolan müşteriler, uygulama içinde ve dışında kripto para ticareti yapabilecekler.


Şu anda Robinhood tarafından sunulan dijital para birimleri Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Ethereum, Ethereum Classic, Dogecoin ve Litecoin'dir.


Tenev, cüzdanının "varsayılan olarak onu küresel ve erişilebilir kılan ve onu çok ilginç kılan teknolojide bulunan belirli avantajlar" sunduğunu söyledi. Kullanıcılar cüzdanları aracılığıyla diğer kişilere doğrudan kripto para gönderebilirler.


Robinhood üç yıl önce dijital para ticareti yapmaya başladı, ancak şimdi sektör şirkette çok önemli bir yer tutuyor, o kadar ki, son çeyrekte şirketin işlem bazlı gelirinin %50'sinden biraz fazlası kripto varlıkların ticaretinden geldi.


Robinhood cüzdanı, rakip şirketler Coinbase ve Gemini'nin halihazırda sunduğu bir hizmet olan cüzdanın kendisinden dijital para birimleri alma, gönderme ve alma işlevlerini içerecek.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page