top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

MEXC Global ile Avalanche stratejik bir ortaklık kurdu

Altı milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren merkezi borsa olan MEXC Global, en hızlı blockchain tabanlı platform Avalanche ile iş birliğine gitti.


Blockchain alanındaki en umut verici projelerle stratejik olarak çalışan MEXC, Avalanche ile ortaklık kurarak vizyonunu genişletiyor. Bu iş birliği, Polygon ve Solana ile gerçekleşen önceki entegrasyonlara benzer biçimde gerçekleşecek.


Avalanche projesi, MEXC'nin fonlama ve teknik desteğinden istifade edecek. MEXC'nin kaynak entegrasyonu, Avalanche'ın ekosistemini genişletmesine olanak tanıyarak daha fazla kullanıcının hızlı ve düşük maliyetli merkeziyetsiz uygulama oluşturmasını sağlayacak.

Bu arada MEXC kullanıcıları, blockchain sektöründeki en hızlı işlemleri ultra düşük ücretlerle sunan Avalanche ağına erişebilecek.

MEXC, ekosistemi üzerine kurulu merkeziyetsiz uygulamaların (DApp) gelişimini teşvik etmek üzere stratejik yatırım fonuyla Avalanche'a destek vermeye kararlı. MEXC Global daima gerçekten inandığı firmalarla yatırım yapar. MEXC, Avalanche ağı ile iş birliği için 20 milyon dolarlık yatırım fonu oluşturacağı için bu durum istisna teşkil etmiyor.


Avalanche: Açık, programlanabilir blockchain platformu


Avalanche, kullanıcıların gerçek dünyada karşılığı olan varlıklarını açık ve programlanabilir bir blockchain üzerinde dijitalleştirmelerini sağlayan akıllı sözleşme platformu. Proje, Cornell Üniversitesi'nden bilgisayar bilimcileri tarafından kurulan bir firma olan Ava Labs tarafından yürütülüyor.


Kripto topluluğundaki birçok kişi Avalanche'ı merkeziyetsiz sistemlerde büyük bir hamle olarak görüyor. Blockchain platformunun para birimi, ağ üzerinde geliştirilen 200'den fazla projeye sahip.Binance Smart Chain ve Solana gibi diğer ana katman blockchain ağlarına benzese de Avalanche, benzersiz konsensüs sistemi ve yüksek hızdan alev alan işlemleriyle öne çıkıyor. Blockchain ayrıca Ethereum üzerinde çalışan akıllı sözleşmelerle daha iyi uyumluluk sağlıyor.

Ayrıca Avalanche, ağındaki işlemleri güvence altına alan diğer Hisse İspatı (PoS) protokollerinden daha fazla doğrulayıcıya sahip. Bu gelişmiş güvenlik, yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük maliyetlerle birleştiğinde, Avalanche'ta dağıtılan akıllı sözleşme özellikli DApp'lere kıyasla üstünlük sağlıyor.


Avalanche, şu anda MEXC Global üzerinde Tether (USDT) işlem çiftiyle desteklenen yerel tokeni olan AVAX'a sahip. MEXC'nin Avalanche ile iş birliği kurmak için yaptığı son hamle, borsanın kaynak sağlama ve yüksek kaliteli projelere rehberlik etme hedefinin bir parçası.

İş birliği, blockchain sektörünün erişimini genişletmeye yardımcı olacak ve MEXC'nin kripto ile ilgili tekliflerinin küresel genişlemesi vizyonuyla doğal olarak bağ kuracak.


MEXC Global: Lider bir kripto alım satım platformu


MEXC Global, marjin ve spot alım satım işlemleri dahil olmak üzere tek noktadan kripto para ile ilgili tüm hizmetleri sunan bir borsasıdır. Merkezi borsa, birinci sınıf finans şirketlerinde çalışmış deneyimli profesyonellerden oluşan çekirdek bir ekibe sahip.


Platform, katılımcıların kripto para varlıklarını yönetmek alım satım yapmak, risklerden korunmak ve getirileri en üst düzeye çıkarmak adına strateji geliştirmek için bir araya geldiği en kapsamlı piyasası sunuyor.


Önceden MXC olarak bilinen lider borsa, küresel yaygınlık hedefine ulaşma yolunda ilerlerken yakın zamanda MEXC Global olarak yeniden markalaştı. Borsa, dünya standartlarındaki hizmetlerini 70'ten fazla ülkeye genişletmesini sağlayan küresel uyumluluk yapısıyla tanınıyor.

MEXC kullanıcıları, her işlemden elde edilen kazancı en üst düzeye çıkarmak için kullanılan işlem eşleştirme teknolojisiyle sorunsuz ve sınırsız deneyimin keyfini sürüyor. Küresel platform ayrıca optimum veri bütünlüğünü, gelişmiş performansı ve saniyede 1,4 milyon işleme kadar yüksek hızları garanti ediyor.


Alım satım platformu, şu anda en iyi kripto sıralama web sitesi CoinMarketCap üzerinde veri başına 1,12 dolar karşılığında işlem gören yerel MX tokenini sunuyor.


Kaynak: CoinTelegraph

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page