top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Metal (MTL) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

09 Ekim 2017 tarihinde Metal işlemleri MTL / BTC, MTL / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

MTL işlemlerine başlamak için tıklayın
Metal (MTL) Nedir?


Metal, kullanıcıları belirlemek için Eski itibari para birimini kriptoparaya dönüştürmek için ödüllendiren İşlem Görmüş Ödemeler kullanan bir blok gövdeli sistemdir. Bitcoine benzeyen, ancak kullanıcı dostu bir arayüz ve Venmo, Square veya PayPal'a benzer ön uç içeren bir sistemdir.


Metal, bitoine köprü görevi görebilir veya mevcut kriptopara'lara erişebilir. Dünyadaki birçok küçük işletme yalnızca nakit kabul etmeyi tercih eder. Ancak, giderek nakit olmayan bir toplumda, dijital ve kart ödemelerini kabul etmeyi reddetmek sorunlu olabilir.


Basitçe söylemek gerekirse, metal kristal para birimlerinin özellikle gizlilik, sansür direnci ve mantıksızlık çevresinde aynı özelliklere sahip olduğundan, nakit sadece işletmelerin kriptoparayı yeni bir nakit biçiminde benimseyerek yararlanabileceğine inanıyor. Dijital ödemeleri, geleneksel bankacılık rayları üzerinden blok zincir tabanlı teknoloji kullanan bir dünyaya getirmek için, Metal, tüm satın alımlarda tüketicilerin % 4-5 tasarruf etmesini beklemektedir.

Metal (MTL) hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tıklayın

Metal (MTL) whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page