top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

LAToken İşlemleri KuCoin'de Başladı

Güncelleme tarihi: 24 Oca 2018

LAToken, 29 Aralık 2017'de KuCoin borsasında işlem görmeye başladı.


LAToken işlemlerine başlamak için tıklayınKuCoin yatırımcıları, LAToken'a liste üzerinde LA / BTC ve LA / ETH işlem çiftlerinde erişebilecek.


LAToken Nedir?


LAtoken, varlık sahiplerinin varlıklarının gizli değerinin kilidini açmasına izin verirken, kripto taşıyıcılarının gerçek varlıkların fiyatıyla bağlantılı belirteçlere erişerek portföylerini çeşitlendirmesine olanak tanıyan ticari varlık belirteçleri ticareti için bir blok platformu ve protokoldür.


LAToken, gerçek varlıkları (hisse senetleri, emtia, gayrimenkul, sanat eseri) $ 4bn değerinde tokenize etmeyi amaçlıyor

Lütfen projenin LAT Kripto'sunu okuyun.

Pazar araştırması için tıklayın


LA parası, varlıkların ticareti ve hizmetleri ile işlemleri ödemek için LAToken platformunda kullanılan ana para birimidir. Ayrıca, LA simgelerini kullananlar, seçilen ICO projelerine ve gerçek varlıkların ve kripto para birimlerinin fiyatlarına bağlı olan belirteçlere katkıda bulunabilir.


LA madeni paranın sermayelendirilmiş günlük işlem hacimleri 2 milyon dolarla 30 milyon doları arasında gerçekleşmektedir.

LAToken, McKinsey ve hedge fonlarından mezunlar ekibi ve Mike Jones (Eski Genel Müdür, MySpace / Yatırımcı, Yönetim Kurulu Üyesi, Dollar Sahve Club ($ 1B Çıkışı) https://goo.gl/fgSi52 ve Michael Terpin (Kurucu ve CEO, Transform Group) tarafından yönetilmektedir. https://goo.gl/kYn6yy


LAToken, NASDAQ ( https://goo.gl/SUr8pG ), TechCrunch ( https://goo.gl/7h1dwY ), TechinAsia (http://bit.ly/2AUu8UW), VentureBeat ( https://goo.gl/NuMNsL ), Inc ( https://goo.gl/Zna4U2 ), Cointelegraph ( https://goo.gl/P1UjQb ), Investopedia ( https://goo.gl/aYHC9Q ), TNW ( https://goo.gl/NVri8p )


LAToken ile daha fazla detay için tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page