top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

KuCoin Bonus Güncellemesi

Güncelleme tarihi: 4 Tem 2019

KuCoin'un doğal jetonu olan ve KuCoin ekosisteminin para birimi KuCoin Shares (KCS), sahiplerine temel özellikler ve faydalar sunuyor. KCS sahiplerine yönelik bonus programını, kullanıcılarının gösterdiği beğeniyi gösterecek şekilde yükseltecektir.
 

Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak, KCS'nin mirasçı değerini, sadık sahiplere en fazla yararı sağlamak için her fırsattan yararlandırmakta.

 

KuCoin, 10 Temmuz 2018'den itibaren KuCoin Bonusu'nu güncellemeyi planlıyor. Bunu başarmak için, KuCoin tarafından piyasadan KCS satın almak için kazanılan tüm işlem ücret gelirlerinin % 50'sini kullanacak ve KCS'yi yeni KuCoin Bonus Programı olarak kullanıcılara yeniden dağıtılacak.


Kucoin Borsasına Ortak Olmak için Tıklayın

  

Böylelikle KuCoin Bonus sistemi daha basitleş hale gelmekle birlikte kullanıcıların borsanın toplam kazancından daha yüksek oranda pay alma beklentileri ve istekleri gerçekleşmiş olacak.

 

Dağıtım Kuralları

En az 6 KCS'ye sahip KCS sahipleri bu işlem ücreti bonusu alacaktır. Tipik olarak, bonus her gün 00:00 (UTC + 8) olarak yayınlanır. Hesaplanan KCS günlük tutarı 0.00000001 KCS'den azsa, o gün yayınlanmayacaktır.


KuCoin Borsasından Hesap Açarak Borsa'nın Günlük Kazancına Kar Ortağı Olmak İçin Tıklayın


#KuCoin #bitcoin #KCS0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page