top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Kriptopara Pazarının Geliştirilmesi için CEX.IO ve XTRADE.IO Arasındaki Ortaklık Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

31 Ocak 2018 günü itibari ile, CEXIO, kriptopara ticareti daha gelişmiş hale getirmek için XTRADEIO ile ortaklık kurmaktan mutluluk duymaktadır. 2013'te bulut madenciliğinin öncüsü ve en eski kriptopara alışverişlerinden biri olan CEXIO, sahaya giren yeni oyuncuları desteklemeye heveslidir. Özellikle, kripto hizmetlerinin kalitesini artırabilecek, özellikle de değişim platformları tarafından sunulan projelerle ortak olmaktan memnuniyet duyamaktadır.

XTRADEIO ve Wall Street Uzmanlığı


Eski Wall Street uzmanları tarafından başlatılan XTRADEIO, kripto piyasaları sorunlarını çözmek için altyapı oluşturuyor ve performanslarının verimsizliğini de azaltma veya tamamen yok etmeye çalışmaktadır. Ekip, profesyonel işlemciler açısından döviz hizmetleri konusunda yeni bir görünüm sunmaktadır. Şimdi, uzmanlıklarının, kriptopara ticaretini Wall Street seviyesine getirmesi bekleniyor. XTRADEIO'nun kurucuları bir dizi endüstride başarılı projelere başlamada zaten deneyim kazanmışlardır.


Projenin Ardındaki Ekip


Alexander Kravets, ticarette on yılı aşkın tecrübeye sahip ve Bloomberg, Forbes, Reuters gibi önde gelen finans yayıncılarının aktardığı bir kriptocurrency yorumcusu. Sergii Gulko, ABD hisse senedi ve Forex piyasaları için algoritmik modeller geliştirmede uzman Axon Software'in kurucusudur. Finans deneyimine sahip aktif bir girişimci olan Jon Giacobbe'ye katılan ekip, kriptopara dünyası için başarılı bir değer projesi başlatmak için yeterli uzmanlığa sahiptir.


CEXIO kriptopara borsasında hesap açmak için Tıklayın

  

Karşılıklı Fayda için Ortaklık


CEXIO'nun CEO'su Oleksandr Lutskevych, XTRADEIO'nun kriptopara pazarının halihazırda faaliyet gösterdiği biçimini önemli ölçüde etkilediğine inanıyor.

"Kripto endüstrisinde ileriye yönelik değişiklikler konusunda olumluyum. XTRADEIO'nun kurumsal ticaret için getireceği fırsatlardan da heyecan duyuyorum "dedi.


XTRADEIO'nun tarafında Alexander Kravets, "Kriptopara değiş tokuşlarının kırılgan olduğu için merkezi seviyeye çıkmaya ihtiyaç duyuyoruz ve çözüm üzerinde çalışıyoruz" dedi. CEXIO ile ortaklığın hedefimize doğru atılmış önemli bir adım olduğuna inanıyoruz "dedi.


Kriptopara Ticareti Sorunlarına Çözüm


XTRADEIO'nun sunduğu çözümler arasında, CEXIO'nun birincil ilgi alanı, evrensel bir DÜZELTME protokolü ve Tekli Erişim Noktası likidite toplama fikrinden etkileniyor. Bu fikre göre kurumsal müşteriler, en iyi sonuçları almak için siparişlerini birkaç değişim noktasına yerleştirme fırsatı bulacaklar.


XTRADEIO yeni bir veri toplama ve organizasyon kalitesini desteklemektedir. Tek bir sipariş kitabı içinde platformlar arasında bir araya getirme teknolojisi, sipariş yürütme hızı, exchange ağının karmaşıklığı, düşük likidite, yüksek ücretler ve fiyat kaymasıyla ilişkili sorunları ortadan kaldıracaktır.


CEXIO'da XTRADEIO tarafından sunulan kriptopara ticaretine yenilikçi bir yaklaşımın sektörün genel büyümesine değerli katkıda bulunacağına inanıyoruz.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page