top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Kripto Mega Anlaşması: Poloniex, Circle Tarafından Satın Alındı

Anlaşmanın 400 milyon dolar değerinde olduğu ve kriptopara alanında güçlü bir ortaklık oluşturacağı bildirildi.


Circle Internet Financial Limited, Goldman Sachs'ın desteklediği bir kriptopara girişimi, önde gelen küresel kripto değişimi değişim merkezlerinden biri olan Poloniex'i satın aldığını açıkladı.

Circle'ın duyurusu dikkat çekicidir çünkü blokçuluk (blockchain) alanında iki güçlü oyuncu bir araya getiriyor. Şirket, Poloniex'in bu noktada başarısını yakalamaya niyetli olduğunu onayladı.


Fortune Dergisi'nden Robert Hackett'e göre, anlaşmanın toplam değeri 400 milyon dolar olarak tahmin edildi.


Circle şimdiye kadar faaliyetlerinin çeşitli yönlerinde başarılı olmuştur. En başarılı girişi Circle Trade olarak adlandırılır ve kurumsal ve bireysel yatırımcılara kriptopara varlık likiditesi sağlamaktadır.


Hackett'e göre, Circle Trade, Kasım 2017'den bu yılın Ocak ayına kadar üç aylık dönemde 60 milyon doların üzerinde gelir elde etti.


Kriptopara borsalarını incelemek ve hesap açmak için Tıklayın

Edinme Sonrası

Bazı Poloniex müşterileri, bu anlaşmanın Poloniex değişimini nasıl etkileyeceğini merak ediyor ve bu onların sistemini kullanmalarını sağlamak için Circle geçici olarak genel olarak popüler olan sistemin işlevselliğinin büyük kısmını korumayı taahhüt etti. "Yaşadığınız kısa vadeli değişikliklerin birçoğu sahnelerin arkasında olacak, zaten dramatik bir şekilde gelişiyor ya da halihazırda olanı çok iyi değiştiren bir şey değil."


Circle uygulamayı planladığı değişiklikler arasında, destek, ölçeklendirme, risk, uyumluluk ve teknik operasyonlar bölümlerinde çeşitli iyileştirmeler var.


Dahası Circle, genişleme çabalarını yoğunlaştırmayı ve token listelerini artırmayı planladığını belirtti. Bugünkü kriptopara değişimi dünyasında birçok yatırımcı, fonları fiat para birimine çevirme konusunda sorunlar yaşıyor.Circle, birçok değişimin karşılaştığı fiat para birimi bağlantı engellerinin bazılarını ele almayı amaçlıyor. Şirket ayrıca, hackerlara yapılan alışverişlerin hedeflenmesi, kripto meraklılarının ve endüstrinin bir bütün olarak karşılaştığı zorluklardan biri olduğu için, borsada halihazırda bulunan güvenlik önlemlerini korumak ve geliştirmek için kararlıdır.


Poloniex, Bitcoins'in yatırımcı kuruluşlardan çalındığını gören ve döviz ticaretinin durdurulmasına neden olan 2014 yılında saldırıya uğradı. Güvenlik güçlerinden dolayı dijital paralarını bir yere bırakırken dikkatli davranan kripto yatırımcıların en yaygın endişelerinden biridir.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page