top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

INS Ecosystem Coin İşlemleri KuCoin'de Başladı

Güncelleme tarihi: 5 Şub 2018

INS Ecosystem, 15 Ocak 2018'de KuCoin borsasında işlem görmeye başladı.

INS işlemlerine başlamak için tıklayın

Yatırımcılar, INC'yi KuCoin'de 15 Ocak 23:00 UTC + 8'de işlem yapmaya başlayabilir.


KuCoin yatırımcıları, platforma giriş yaptıktan sonra INS / BTC ve INS / ETH işlem çiftlerine erişerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.


INS Ecosystem Nedir?


INS Ekosistemleri, market üreticilerini ve tüketicilerini doğrudan blok zincir teknolojisi ile birleştiren ilk küresel merkezi olmayan ekosistemi piyasaya sürüyor. Tüketiciler, halihazırda tedarikten sorumlu olan market zincirleriyle sınırlı olmaktan çok, uğraşmak istedikleri imalatçıları seçebilir. INS aracıları kesmez ve ortadan kaldırmaz, ancak onları blok zinciri ve akıllı sözleşmelerden önce mümkün olmayan güncel teknolojiyle değiştirirler.


INS'in amacı perakendecilerin şu anda satın alma gücünü kötüye kullanmalarını ortadan kaldırmak ve aynı zamanda tüketicilerin tercihlerini arttırmaktır. Blokchain ile, mevcut perakende modeline uymayan yerel çiftçiler de dahil olmak üzere binlerce tedarikçinin eklenmesi mümkün olacak. Tüketici tercihi artacak, fiyatlar düşecek ve tedarikçiler daha fazla müşteriye ulaşabilecektir.


Tedarik zinciri verimsizlikleri en alt düzeye indirilir ve artık çok etkili olmayan ticaret promosyonları daha kişisel bir dokunuşla hedeflenir. Amaç az sayıda zincirin kârını en üst düzeye çıkarmak değil, aynı zamanda tüketicilerin verimli ve düşük maliyetle istedikleri ürünleri sunacak.


Binlerce tedarikçi, tüketiciler düşünülerek tasarlanan yeni güncellenmiş modele zaten ilgi duymaktalar. Online bakkaliye endüstrisinin halihazırda 2015 yılında 98 milyar dolardan 2020'ye kadar 290 milyar dolara çıkması bekleniyor. INS, bu patlayıcı büyümeyi, ucuz fiyatları, daha kolaylığı, daha yüksek kaliteyi ve daha doğrudan eşyalarla ilgili daha fazla benzersiz ödülleri tüketici taleplerini cevaplandırarak yönlendiriyor.

INS hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

INS whitepaper'ı okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page