top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Golem (GNT) Piyasaya Sürüldü

Güncelleme tarihi: 13 Şub 2018

Golem (GNT) işlemleri şimdi Bitfinex'te BTC, ETH ve USD karşılığında işlem yapılabilir durumda.Golem (GNT) Nedir?


Golem, ilk gerçek anlamda desantralize edilmiş bir süperbilgisayarı kurmayı amaçlıyor. Bilgisayarları P2P ağında bağlayarak, hem uygulama sahipleri hem de bireysel kullanıcılar diğer kullanıcıların kaynaklarını kiralamaya çalışarak, bilgi işlem gücü için küresel bir pazar oluşturuyorlar. Ağların temel özelliği, talep edenler, sağlayıcılar ve yazılım geliştiricileri arasında doğrudan ödeme yapılmasını kolaylaştıran bir Ethereum tabanlı işlem sistemidir. Global olarak erişilebilir ve dağıtılmış bir süper bilgisayar olarak Golem, bilimsel araştırma, büyük veri analizi, grafik işleme, makine öğrenimi, AI (ve daha fazlası) gibi maliyetleri 10 katına kadar azaltmayı amaçlıyor.

Golem (GNT) Bitfinex'te

Ekipler vizyonu, Ethereum Ağı'nın fevkalade kullanışlı ve katma değeri yüksek bir uygulamasını temsil ediyor ve hedeflerine ulaşmada onları desteklemekten dolayı heyecanlıyız.

Bu çiftler için marj işlemleri, sipariş defteri yeterli likidite geliştiğinde ve kademeli olarak etkinleştirilecektir. Tüm GNT işlem çiftleri, tamamen kurulduktan sonra yalnızca Ethfinex'te ticaret yapmak üzere geçirilecektir.


Golem hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

Golem whitepaper'ı okumak için Tıklayın

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page