top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

FTX Super Bowl Reklam Alanı Aldı

Dijital varlık borsası FTX Super Bowl reklamları ile Kripto paraların milyonlara ulaştıracak.


Bloomberg'e göre FTX kripto borsası, 13 Şubat 2022 etkinliği için açıklanmayan bir miktar için bir reklam alanı satın aldı.Ulusal Futbol Ligi'nin (NFL) şampiyonluk maçı Amerika'da en çok izlenen etkinliklerden biri ve FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, borsayı ticari bir yer edinmeye iten şeyin büyük izleyici kitlesi olduğunu söylüyor.


FTX CEO'su Bankman-Fried açıklamasında,


“Bu yıl boyunca mesajımız, kriptonun güvenli, erişilebilir ve ana akım için hazır olduğuydu"

Herkesi kripto piyasasına davet ediyoruz ve onların bu yolculuklarında onlara destek olmak için burada olduklarını açıkladı. Böyle bir mesajı paylaşmak için Super Bowl'dan daha büyük, daha ana akım bir etkinlik yok." şeklinde sözlerini sürdürdü.Önceki Super Bowl 96 milyon izleyiciyi çekti. Etkinliğin popülaritesi, FTX'e kriptoyu milyonlarca spor hayranına tanıtma şansı veriyor.


FTX, reklamın içeriğini veya ne kadara mal olduğunu açıklamadı, ancak NBC, yaklaşmakta olan Super Bowl LVI'daki ticari noktalar için 6,5 milyon dolar gibi yüksek bir ücret alıyor.


Bu yılın başlarında FTX, NBA basketbol takımı Miami Heat'in kendi sahasındaki FTX Miami Arena isim hakları için 135 milyon dolara ödemişti.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page