top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Fenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe Token İçin Paribu ile Anlaştı

Fenerbahçe Spor Kulübü Paribu iş birliği ile Fenerbahçe Token’ı piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe Token'ın ön satışı ise 9 Ağustos’ta gerçekleşecek.


Kripto para dünyasında heyecan yaratan ve uzun süredir heyecanla beklenene resmi açıklama nihayet geldi. Fenerbahçe Spor Kulübü'den yapılan resmi duyuruyla birlikte Fenerbahçe token, Paribu borsasında işleme açık olacak.

Fenerbahçe Token Ön Talebi Ne Zaman

Fenerbahçe token sahibi olmak isteyen yatırımcılar, Pazartesi sabah saat 09.00’dan saat 18.00’a kadar Paribu borsasından alım talebinde bulunacaklar. Talepte bulunmak için Paribu üyesi olunması gerekiyor.Arzı 190 milyon 700 bin

Paribu’dan alınan bilgilerde göre Fenerbahçe Token için arzının 190 milyon 700 bin olacağı ve token’ların tamamı dolaşıma girdikten sonra bu sayının artmayacağı belirtildi.


Ön Satışta İki'li Seçenek

Paribu borsası Fenerbahçe token’lar için 2 ayrı satış seçeneği sundu. Bunlardan ilkinde alınacak olan token’lar, 9 ay boyunca sistemde kilitli kalacak. Dolayısıyla yatırımcı bu token’ları transfer edemeyecek ya da satamayacak. Token’ları kilidi 15 Mayıs 2022’de açılacak. Bu token’larda fiyat 15 TL olacak.


İkinci seçenekte ise alınan token’lar 13 Ağustos tarihinde işleme açılabilecek. Yani yatırımcı, bu tarihten sonra token’ları satabilecek ya da başka bir cüzdana transfer edebilecek.Fenerbahçe Token Sahipleri Nelerden Yararlanacak?

Fenerbahçe resmi sitesindeki açıklamaya göre, taraftar token sahipleri, yapılacak taraftar oylamalarına, stadyumda düzenlenecek olan özel etkinliklere, takımla ve sporcularla düzenlenecek olan buluşmalara katılım şansı elde ederken kulüple ilgili belirlenen adımlarda söz sahibi yetkisine kavuşacak.


Fenerbahçe token sahibi olan taraftarlar, dijital dünyadan gerçekliğe uzanan deneyimlerle eşsiz heyecanı paylaşacak ve Fenerbahçe’nin yakınında olma imkanını yakalayacaklar.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page