top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

FCoin Kriptopara Borsası Kazancının %80'ini Yatırımcılarına Dağıtıyor

FCoin Beta Kriptopara Borsası 21 Mayıs 2018'de işlemlerine başladı. Daha önce bir çok kriptopara borsası tarafından uygulanan Gelir Dağıtımı sistemi, yatırımcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Hali hazırda Binance BNB ile KuCoin ise KucoinShares KCS ile borsanın kendisine ait olan coinleri elinde tutan yatırımcılara hisse senedi piyasası diliyle bir nevi temettü (kar-payı) dağıtması FCoin Borsası ile devam ediyor.

FCoin, platformun gelirlerinin % 80'ini FT sahiplerine dağıtmakta. Bu oranın diğer borsalardan daha yüksek olması gelir dağılımı çıtasının bir üst seviyeye daha taşımış oluyor. Bu durum tabi ki bir çok yatırımcıyı fazlasıyla cezbetmeye yetiyor. Geri kalan % 20'lik oran ise platformun geliştirilmesi ve işletilmesi için kullanılmaktadır.


Yatırımcılar FT / USDT ve FT /BTC alım satım çiftlerini kullanarak FCoin'e sahip olabilirler.

FCoin Topluluk Kullanıcıları için “Madencilik” Gelirlerini Önemli ölçüde artırmak için Teşvik Programı'nı kısa bir süre önce başlatmıştır. FCoin borsasında FT coin alarak her gün elinizde tuttuğunuz pay adedi oranı karşılığında, borsa gün içindeki toplam kazancını FT sahiplerine her gün dağıtımını yapmaktadır.Arkadaşlarınızı FCoin üzerinden işlem yapmaya 7GMVp Invitation Kodu ile davet edin ve işlem ücreti geri ödemesinde ayrıca % 50 daha fazla kazanın.Teşvik Programı Kuralları:

Tavsiyeler, platformda kayıt amacıyla yönlendirenlerin sağladığı yasal bağlantıdan faydalanmalıdır.


1. "Trans-Ücret" mekanizmasına göre, kullanıcı olan başvurular, FT'ler biçimindeki önceki işlem ücreti maliyetlerine günlük olarak % 100 geri ödeme alacaktır. Aynı zamanda, platform, başarılı yönlendiricileri, başvurularının verdikleri günlük "madenci" FT'lerin% 50'sine eşit, ayrı ve ek bir teşvik ile ödüllendirilir.


2. Teşvik programı ödülleri günlük olarak dağıtacak, belirli bir gün için teşvik ödülü, bir gün sonra karara bağlanacaktır.


3. Bu teşvik programı, başvuruların platformda kaydettiği süreden 90 gün sonra geçerlidir.


4.Bu plan resmen 5 Haziran 2018'de başladı. Bitiş zamanı resmi ilana göre sonradan açıklanacaktır.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page