top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Everex (EVX) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

26 Ekim 2017 tarihinde Everex işlemleri EVX / BTC, EVX / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.


Everex (EVX) işlemlerine başlamak için tıklayın

Everex (EVX) Nedir?


Everex, fiat tarafından ayarlanmış, tamamen ayrılmış sabit sikke Ethereum akıllı sözleşmelerine dayanan ilk şeffaf mikrofinans platformunu oluşturur. Güney Doğu Asya'da 750 milyon çocuğu aşan nüfusu ve daha sonra global olarak 2B'yi hedefleyen sınır ötesi (mikro) kredi, havale, tüccar ödemeleri ve döviz teklifleri sunuyoruz. Müşterilerimiz arasında göçmen işçiler, KOBİ'ler, turistler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar yer alıyor. B2B tarafında teknoloji lisanslama ve blok satışı danışmanlığı sunuyoruz.


Everex işlemleri,% 100 destekli, Ethereum tabanlı Cryptocash para birimleri temel alınarak yapılır. Her Cryptocash doları için, bir ABD doları, halka açık üçüncü parti bir emanette tutuluyor. Cryptocash istek üzerine itfa edilebilir ve dolayısıyla fiat muadili ile değer katıştırılmıştır.


Everex, Evrentx işlemlerini ödeme olarak kabul eden ve Cryptocash'in fiat para birimi karşılığında itfa edebildiği nakit çıkış istasyonları olarak işlev gören küresel bir ortak ve satıcı ağı kuruyor. Everex havale hizmetleri son derece rekabetçi fiyatlarla sunuluyor ve kredi kartlarından ve banka transferlerinden üstün başarı gösteriyor ve bu nedenle satıcılara ve servis sağlayıcılara ağa katılmak için büyük teşvikler sunuyor.

Everex hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

Everex whitepaper'ı okumak için Tıklayın


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page