top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Etherparty (FUEL) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

23 Kasım 2017 tarihinde Etherparty işlemleri FUEL / BTC, FUEL / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

FUEL işlemlerine başlamak için tıklayın
Etherparty (FUEL) Nedir?


Etherparty, bireyler ve işletmeler için akıllı sözleşmelerin hızını, maliyet düşürmeyi ve güvenlik avantajlarını ortaya çıkarır. Bir sonraki nesil yazılımı bir hizmet olarak temsil eder. Etherparty, akıllı sözleşmeler için Wordpress ve Wix gibi içerik yönetim sistemlerinin web geliştirme için ne yapacağını vaat ediyor.


FUEL Coinleri Etherparty'yi kullanmanın anahtarıdır, sözleşme kitaplığını, güvenlik testlerini, ağ ücretlerini, izleme ve tüm akıllı sözleşme sürecinin yönetimini yönetirler.


FUEL, Ethereum ağında konuşlandırılan, aktarılabilir bir ERC-20 uyumlu dijital coindir ve Etherparty platformuna güç veren uygulama içi para birimidir. FUEL coini, kullanıcının Etherparty ile etkileşimlerini doğrulamak için bir yöntem olarak hizmet eder ve kullanıcıların platformdaki diğer akıllı sözleşmeleri satın almasına, yürütmesine veya takas yapmasına izin verir. Gelecekte FUEL, birden fazla blok zincir üzerinde akıllı sözleşmelere erişim sağlamakta ve bu farklı blok zincirleri Etherparty platformunda birleştirilmiş bir görünümde bütünleştirmektedir.


Toplam arzı bir milyar FUEL coin olacak ve asla bu sınırın üzerine çıkmayacaktır. FUEL'in en küçük birimi tek bir wei. Platformda kullanılan coinler, platform kaynağına dönecektir. Kullanıcılar için bu tedarikten FUEL satın almak için bir hizmet sunacağız.


Toplam Arz: 1.000.000.000

Dolaşan Arz: 479.249.793

ICO Fiyatı: 0,10 $

Etherparty hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

Etherparty whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page