top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

EOS Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

11 Ekim 2017 tarihinde EOS işlemleri EOS / BTC, işlem çifti ile Binance Borsasına eklendi.

EOS işlemlerine başlamak için tıklayın

EOSIO Yazılımı Nedir?


EOSIO, merkezi olmayan uygulamaların dikey ve yatay ölçeklendirilmesini ("EOSIO Yazılımı") sağlamak üzere tasarlanmış bir blokchain mimarisi tanıtan bir yazılımdır. Bu, üzerinde uygulama oluşturulabilen işletim sistemi benzeri bir yapı ile gerçekleştirilir. Yazılım, hesaplar, kimlik doğrulama, veritabanları, zaman uyumsuz iletişim ve uygulamaları birden fazla CPU çekirdeği ve / veya küme arasında zamanlama sağlar. Elde edilen teknoloji, saniyede milyonlarca işlemci ölçekleme potansiyeline sahip bir blokchain mimarisi, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldırıyor ve merkezi olmayan uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanır.


EOS Coin Nedir?

EOS coin, ilgili ERC-20 akıllı sözleşmesine ("EOS Token") göre Ethereum blok zincirinde dağıtılan ERC-20 uyumlu itibari paradır (Token).EOS Ne Anlama Geliyor?

EOS'un farklı insanlara farklı şeyler anlamına geldiğine inanıyoruz. EOS'un ne anlama geldiğini veya neye dayanması gerektiğini çok sayıda şaşırtıcı yorumu ile karşıladık, biz de kendimizi resmen tanımlamamaya karar verdik.

EOS hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayın

EOS whitepaper'ı okumak için Tıklayın
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Коментарі


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page