top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Enigma (ENG) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

13 Ekim 2017 tarihinde Enigma işlemleri ENG / BTC, ENG / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

Enigma (ENG) işlemlerine başlamak için tıklayın
Enigma (ENG) Nedir?


Enigma, gizliliğin garantiye alınmış merkezi olmayan bir hesaplama platformudur. Hedefimiz, geliştiricilerin güvenilir bir üçüncü taraf olmadan, 'tasarım gereği gizlilik', uçtan uca merkezi olmayan uygulamalar oluşturmalarını sağlamaktır.


Enigma'da, verilerin paylaşım biçimini, toplamanın ve işbirliğini en üst düzeye çıkaracak şekilde nasıl paraya çevrildiğini yeniden düşünmek istiyoruz. İşte bu nedenle, Enigma veri pazarının protokolünü ve protokolümüz üzerinde çalışan ilk uygulama olan Catalyst'ı oluşturuyoruz. Finansal veri pazarımız tarafından desteklenen Catalyst, kullanıcıları veriyi paylaşma ve küratörlüğünü yapma ve karlı, veri odaklı yatırım stratejileri oluşturmaya zorlar.


Enigma, insanları, şirketleri ve kuruluşları veri toplamaya ve tüketmeye olanak tanıyan merkezi olmayan, açık, güvenli bir veri pazarını yaratıyor. Bir veri kaynağına abone olma, ödül ve cezalar dahil olmak üzere, coin kullanarak değiştirilen zincir altında yönetilir. Verilerin kendisi, depolaması ve iletimi, zincir dışında yaşıyor. Bu bağlamda, blok zincir, şebekenin kontrolörü gibi davranırken, kapalı zincir şebekesi her şeyi işlemektedir. Enigma, gizliliğin garantiye alınmış merkezi olmayan bir hesaplama platformudur. Hedefimiz, geliştiricilerin güvenilir bir üçüncü taraf olmadan, 'tasarım gereği gizlilik', uçtan uca merkezi olmayan uygulamalar oluşturmalarını sağlamaktır.


Enigma hakkında daha detaylı bilgi almak için Tıklayın

Enigma whitepaper'ı okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page