top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Dijital Paralara Yüksek Talep

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

Dünyadaki gazete manşetlerinde aynı hikaye anlatılıyor. Dijital para ticaretindeki muazzam artış, yavaşlama sinyali vermiyor ve sektör, yaşadığımız meteorik talep seviyelerine ayak uydurmak için çok çalışıyor.Faizdeki bu artış, benzeri görülmemiş ve sektörün öngördüğü en iyimser projeksiyonları bile büyüme hızı aşmaya devam ediyor. Dikkat yoğunluğu, dijital para birimlerinin geleceği ve dünyadaki en uzun kurulu dijital para birimi alışverişi pozisyonumuz için de iyi olmasına rağmen, borsa şirketlerin kaynaklarını full kapasiteye kadar geliştirmeye devam ediyor.

Kaynaklarını full kapasite kullanmaya çalışan borsalardan biri de Bitstamp. Borsanın yaptığı son güncelleme ile yüksek talebi karşılama noktasında atılan adımları ve azimli şekilde çözümlemeye çalışmaktalar. Şirket yetkililerinden yapılan açıklamalar ise şu şekilde.

Doğrulama, hesap açma ve destek talepleri ile sızdırılamamızın yanı sıra SEPA ve para havaleleri ile de bekleme günleri yaşıyoruz. Tüm bu bölgelerde ciddi gecikmeler bekleniyor ve iletişimi yalnızca e-postayla ve destek talebi sistemimizle sınırlandırmak zorundayız. Talepteki bu artışın etkilerini hafifletmek için hızlı bir şekilde ilerledik ancak, görevimiz zordur. Hizmetlerimizdeki talebin üst düzeyde artması için artmaya devam etmemiz gerekiyor, bu yüzden sabrınızı ve anlayışınızı devam ettirmenizi rica ediyoruz.

Geride kalanlarımızı silmek için ne kadar zor çalıştığımızı yazılı olarak bildirmek zordur. Ancak güvertede elimiz var ve ihtiyaçların karşılandığından emin olmak için fazla mesai yaparak acımasız bir tempoyla ilerliyoruz. Destek taleplerinizi temizlemek için tüm kaynaklarımızı ayırdığımız için, gerçek zamanlı yerine gruplar halinde yanıt verdiğimiz anlamına gelir; yanıt beklemenin tek nedeni budur. Her bir destek talebi kontrol edilecek ve temizlenecek, normale yakında başlayacak ve herkesin ihtiyaçları karşılanacaktır. Sizi temin ederim ki. Şu anda kapasitemizi yeni müşterilerle genişletiyoruz, ancak dış olaylar ve yaşadığımız yüksek iş yükü göz önüne alındığında, bu biraz zaman alacak.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page