top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

DigixDAO (DGD) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

27 Kasım 2017 tarihinde DigixDAO işlemleri DGD / BTC, DGD / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

DigixDAO (DGD) işlemlerine başlamak için tıklayın
DigixDAO (DGD) Nedir?


Digix, Varlık Kanıtı Protokolü (PoA) protokolü aracılığıyla fiziksel varlıkların tokenisasyonu ve dokümantasyonu için bir kullanım durumu sağlar. PoA protokolü, varlıkları zincir yoluyla izlemek için Ethereum ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi'ni (IPFS) kullanmaktadır. Bu, varlığın merkezileştirilmemiş bir veritabanına sahip olmadan varlıklarının açık ve genel olarak doğrulanmasına izin verir.


Digix, ayrıca, varlık tokenization hizmetinin üstünde başka uygulamaların oluşturulmasına izin veren bir API sunar. Şu ana kadar Digix, her biri benzersiz özelliklere sahip iki tür Ethereum simgesi yarattı. Bu iki belirteçler ortak başarılarını sağlamak için birbirlerini tamamlarlar.


DGX

Ethereum ekosisteminde değer değişiminde gelecekteki altın standardı. Her bir işaret 1 gram 99.99% LBMA standart altını temsil eder ve Safehouse kasalarında güvenlidir. On-chain denetim belgesi; kesirli rezerv yok; tamamen tahsis edilmiş. 100 g fiziksel altın için 100 DGX jetonunu kişisel veya posta yoluyla kullanın.


DGD

İşlem ücretleri yoluyla toplanan toplam DGX'ye dayalı üç aylık ödemeleri talep edin. DGX'in benimsenmesini arttırmak amacıyla DigixDAO tekliflerini sunmak için kullanılırdı. DGD değeri döviz kurlarına ve piyasa güçlerine dayalı olarak dalgalanmaktadır. Varolan 2.000.000 DGD belirteçleri var.


Dolaşan Arz: 2.000.000

DigixDAO hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

DigixDAO whitepaper'ı okumak için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page