top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Dash (DASH) Coin İşlemleri Kriptopara Borsası Binance'de Başladı

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

20 Ekim 2017 tarihinde DASH işlemleri DASH / BTC, DASH / ETH işlem çiftlerini ile Binance Borsasına eklendi.

DASH işlemlerine başlamak için tıklayın
DASH Nedir?


Dash'ı kullanarak, dünyadaki binlerce kullanıcının barındırdığı güvenli açık kaynaklı platformumuzu kullanarak anlık veya özel ödemeleri çevrimiçi veya mağaza haline getirin.


Dash'in çekirdeğinde benzersiz ve tamamen teşvik edilmiş bir eşler arası ağ var. Madenciler, blok zincirinin emniyete alınması için ödüllendirilir ve blok kopçaları kullanıcılara doğrulamak, depolamak ve sunmak için masternodlar ödüllendirilir. Masternodes, düşük maliyetli ağ saldırıları tehdidi ortadan kaldırırken anlık işlemler, gizlilik ve yönetişim gibi çeşitli yerel olmayan hizmetler sunmak için nispeten güvenli kümelerde çalışan ağ sunucularının yeni bir katmanını temsil eder.


Dash'ta herkesin bir ses ve projeleri doğrudan ağa teklif etme özelliği vardır. Dash'ın büyümesine ve iyileştirilmesine yardımcı olan pazarlamadan kalkınmaya kadar yapabilecek her şey finanse edilebilir. Bu, Dash'in kendi büyümesine ve evlat edinmesine fon sağladığı, fikir birliği sağlandığı ve herkesin ağdan sorumlu olduğu anlamına geliyor.


Teşvik sayesinde Dash, 2014 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana 4,100 masternod'a ulaştı; bu da Dash'in eşler arası ağının dünyadaki en büyük ağlardan biridir. Düğüm sayısı arttıkça, daha güvenli hizmetler ve son kullanıcıların 7/24 dünya çapında herhangi bir yerden Digital Cash'e erişmesi daha fazla kapasiteye sahip olur.

DASH hakkında detaylı bilgi almak için Tıklayın

DASH whitepaper'ını okumak için Tıklayın0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page