top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Cosmos Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

Kripto veri toplayıcı Nomics'e göre, Küresel Kripto Pazarı 2.51 trilyon dolarlık birleşik küresel piyasa değeri, son yirmi dört saat içinde neredeyse hiç hareket etmemiş olabilir, ancak bu, Cosmos'un (ATOM) bir gecede %10.74'lük artışla 39.58 $'lık yeni bir fiyat belirlemesini durdurmadı.Cosmos Atom Coin


Cosmos dün 40 doları aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40.76 dolara ulaştı. Bugün küçük bir geri çekilmeye işaret ediyor, ancak Cosmos'un patlayıcı fiyatının son performansı göz önüne alındığında: yedi gün öncesine göre hala on dolar ve geçen ay bu zamana göre yaklaşık yirmi dolar yukarıda.


Son 1 aydaki yükselişin esasen bir çok temel nedeni var. Ağustos ayının sonunda Cosmos, Ethereum ağı ile bir köprü de açtı. Cosmos üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Sifchain'in blok zincirler arası iletişim protokolü (IBC) ile entegrasyonu, Cosmos ve Ethereum ağları arasında ilk kez ticareti mümkün kıldı.


18 Ağustos'ta, Emeris adlı zincirler arası bir DeFi arayüzünün piyasaya sürülmesinden sonra Cosmos'un fiyatı 15 dolardan 20 dolara %25 arttı.


Cosmos, geliştiricileri tarafından "blok zincirlerinin interneti" olarak tanımlanmakta.

Atom Coin'in teknik analiz açısından grafiğine bakıldığında çok sağlam temel dinamikler üzerine oturmuş orta-uzun vadede sağlıklı fiyatlama yapan bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla Pump and Dump tarzı fiyat hareketlerinin pek yaşanmadığı ve temel gelişmelere bağlı olarak hareket eden ve realistik bir fiyatlama ile uzun vadeli yatırım yapan yatırımcıları üzmeyen bir görüntü sergiliyor.


Mayıs atındaki sert düşüşte $7.70 seviyesine kadar inen Atom yeni gelişmelerle birlikte bu yılın son çeyreğine (Q4) $40 üzerinde daha da güçlenerek girmeyi hedefliyor. Yıl sonu rallisinin yaşanması durumunda Atom'daki yükselişler sırasıyla $78 ve $11'a kadar gerçekleşebilir.
Bugün itibariyle Cosmos, piyasa değerine göre 23. en büyük kripto para birimi. FTX Token, Stellar (XLM) ve Tron'u (TRX) i geriden bırakan Atom önümüzdeki hafta içerisinde $40 üzerinde yeni bir yükseliş ivmesi yaşayabilir. Bu durumda FileCoin ve Polygon (Matic)'i geride bırakarak ilk 20 içerisine girebilir.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page