top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Coinbase, NFT Pazarını Başlatıyor

Coinbase, kullanıcıların değiştirelemez tokenleri basmasına, toplamasına ve takas etmesine olanak tanıyan bir pazar yeri için bir bekleme listesi açtı.


Coinbase NFT'lere giriyor. DappRadar'a göre, NFT pazarı bu yıl patlama yaşadı ve satış hacmi üçüncü çeyrekte 10 milyar doları aştı.Coinbase NFT Pazaryeri


Kripto para borsası Coinbase kullanıcıların NFT'leri veya paraya çevrilemez tokenları basmasına, toplamasına ve ticaretine olanak tanıyan bir pazar yeri başlatmayı planladığını söyledi. Şirket, kullanıcıların özelliğe erken erişim için bir bekleme listesine kaydolabileceğini söyledi.


NFT'ler, nadir bulunan sanat eserleri veya koleksiyonluk ticaret kartları gibi çevrimiçi öğelerin sahipliğini temsil etmek için tasarlanmış, türünün tek örneği dijital varlıklardır. Bunlar takas edilemez, yani bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi bir NFT'yi diğeriyle değiştiremezsiniz.


Bu tür tokenların satışları özellikle bu yıl patladı. Kripto tabanlı uygulamalarla ilgili verileri izleyen bir şirket olan DappRadar'a göre, NFT pazarı 2021'in üçüncü çeyreğinde işlem hacminde 10 milyar doları aştı.Kayda değer satın almalar arasında, Beeple olarak bilinen sanatçı Mike Winkelmann tarafından yapılan bir dijital kolaj için yaklaşık 70 milyon dolarlık bir para ve ilk tweet için başka bir kişinin ödediği yaklaşık 3 milyon dolar yer alıyor.


Coinbase, Coinbase NFT adlı NFT pazarının “sosyal özellikler” içereceğini ve çevrimiçi olarak video ve diğer içerik göndererek para kazanan insanların dünyasını tanımlamak için kullanılan yaratıcı ekonomi olarak adlandırılan bir terimden yararlanacağını söyledi.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page