top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

CME Group, Mikro Ethereum Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürüyor

Chicago Ticaret Borsası (CME), kripto türev ürünlerini genişletmek amacıyla Mikro Ethereum Vadeli İşlemleri (MEF) ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.


Düzenleyici onayların alınması durumunda 6 Aralık'ta başlayacak şekilde planlayan CME Group, MEF ürününün hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların spot piyasa pozisyonlarını korumaları için daha verimli ve ekonomik bir yol olarak hizmet edeceğini kaydetti.


Mikro Eter Geleceği, gerçek bir Ethereum'un gerçek boyutunun onda biri olarak belirlendi ve CME Group'un daha büyük boyutlu Ether vadeli işlemlerinin tüm özelliklerini ve faydalarını koruyacak.CME Ethereum Futures


CME Group Küresel Hisse Senedi Endeksi ve Alternatif Yatırım Ürünleri Başkanı Tim McCourt, “Şubat ayında Ether vadeli işlemlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana, bu sözleşmelerde, özellikle kurumsal yatırımcılar arasında likiditede istikrarlı bir büyüme gördük” dedi. "Aynı zamanda, bu sözleşmelerin tanıtılmasından bu yana ethereum fiyatı iki katından fazla arttı ve bu piyasayı daha geniş bir katılımcı yelpazesi için daha erişilebilir hale getirmek için mikro boyutlu bir sözleşmeye talep yarattı. Mikro Eter vadeli işlemleri daha da fazla seçenek sunacak. CME Group'ta Ether vadeli işlemlerini şeffaf, düzenli ve verimli bir şekilde nasıl yatırım yapılacağı konusunda son derece hassasiyet göstermektedir."Bu tür ilgili ürünlerle tanınan MEF, işlem platformunun Şubat ayında piyasaya sürülen Ethereum Vadeli İşlemleri ürününü destekleyecek. Ayrıca, izlenebilir bir başarı oranına sahip bir Mikro Bitcoin Vadeli İşlemleri ürününe sahip. MEF ürünü, CME Group'un şu anda yönetmekte olduğu 20 mikro gelecek ürün paketini genişletecek.


Kripto Yatırım Araçlarını Genişletme


CME Group'un MEF ürününü piyasaya sürmek için önerdiği planlarla, dijital para ekosistemindeki yatırımcılar artık uzaydaki en yerleşik madeni paralara ulaşmak için daha fazla yola sahipler. Geçen ay piyasaya sürülen ProShares Bitcoin Vadeli İşlemler ETF ürünü ile MEF ve gelecek bir dizi başka şirket, ana akım yatırımcılar arasında kripto endüstrisine artan ilgiyi çekmeye yardımcı olacaktır.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page