top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

CEXIO'dan Son Güncellemeler

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

CEXIO ekibi adına, borsayı kullanarak deneyimimizi geliştirmek için yapılan en son güncellemeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Müşteri Destek İyileştirmeleri


Destek ekibi üyelerinin sayısını% 300 arttırdık. Böylece, güven ve güvenlik konularından sorumlu bölüm (ör. Hesap erişimi, kimlik doğrulama)% 400 oranında büyümüştür. Müşterilerin fon sorunları ile ilgili finansal destek ekibi (teller / transferler / kartlar) üç kat arttı.


İşbirliğiniz, diğer bir deyişle, başvuru formlarını kullanarak bilet yaratma ve birden fazla istek göndermekten çekinmeyiniz, biletlerin biriktirilmesi 6 kat azaldı.


Sistem İyileştirmeleri


RBF (Ücretle Değiştirme) özelliğini kullanarak, bellek havuzunda sıkışmış olan Bitcoin işlemlerini uzun süre basmayı başardık. Bunun dışında, ileride kullanıcılarımızın BTC işlemlerinin bellek havuzunda tıkılmalarını önlemek için işlemlerin oluşturulma algoritmasını önemli ölçüde geliştirdik. CEXIO'dan ETH çekimleri sorunu da aşıldı.


Son zamanlarda, BCH yeni adres biçiminin desteğini sağladık ki, ayrım, durumdan duyarsızlık ve genişletilebilirlik gibi rekabet avantajlarını getirdi.


Havale Güncellemesi


Euro cinsinden havale (SEPA) sürekli çalışıyor ve hızlı bir şekilde işleniyor.


Durum USD ve GBP tel transferleriyle biraz farklı. Her şeyden önce, CEXIO'nun müşterilere transfer göndermek için kendi banka hesaplarını kullanmadığını vurgulamak isteriz. Bunun yerine, fonlarınızı aktarmak için lisanslı finans kurumlarının hizmetlerini kullanıyoruz. Şu anda, ortaklık yaptığımız şirket aşırı talep görüyor. Bu nedenle, paranızı bankacılık sisteminde sıkışmamak için bu hizmeti askıya almaya karar verdik. Biraz rahatsızlığa neden olacağını tamamen anlıyoruz, ancak fonlarınızın güvenliğine özen gösteriyoruz ve yetersiz işleme zaman dilimlerini destekleyemiyoruz.


Durumu izliyoruz ve halihazırda 3 USD ve GBP tel çekme çözümleri düşünüyoruz. Uygun hizmet seviyesini sağlayabildiğimiz anda USD ve GBP cinsinden tel çekimleri etkinleştirilecektir. Bu arada, EUR cinsinden transferler için para çekme limitlerini artırmaya karar verdik. Güncellenmiş limitler, Ödeme Seçenekleri bölümümüzde bulunabilir.


Önceliklerimiz


CEXIO'daki şirket için sıkı öncelikler belirledik ve bunlar şu şekildedir: kullanıcıların paralarının güvenliği, performansı ve müşteri desteği. Bunlar üzerinde en fazla çalıştıklarımızdır.


Ancak ekibimizi arttırmış olsak da, tepkinin hızı konusunda hizmetimizin beklentilerinizi tam olarak karşılamadığının farkındayız. Biletlerin eşi benzeri görülmeyen büyüme yeni kayıtların askıya alınmasından sonra da devam ediyor ve bu bizim çalışmalarımızı kolaylaştırmıyor.


Yeni takım üyelerini öğretmek ve bilet ve isteklerinizi zamanında işleyerek yoluna devam etmek için hâlâ zamana ihtiyacımız var.


Çabalarımıza katılıyor ve hizmeti geliştirirken, anlayışınız ve sadakatiniz için son derece şükrediyoruz. Lütfen, tüm para ve verilerinizin tamamen güvende olduğundan emin olunuz. Likidite, bankalar veya yetkililerle ilgili sorunlar yaşadığımız bilgisi tamamen temelsizdir.


Ayrıca, ödemenizi veya parayla doğrulama sorunlarınızı çözmek için verilen öneriler konusunda sizi uyarmak isteriz. Çok sayıda dolandırıcılığın, bir ödemeyi, bağış veya başka bir ücret karşılığında belirli bir değişimle meselenin çözümünde yardım sunduğunu unutmayın. Lütfen özenli davranın ve içine düşmeyin ve fonlarınızı üçüncü taraflara verin.


Kısmi sistem kesintileri, planlı bakım vb. De dahil olmak üzere döviz işlemleri hakkında gerçek zamanlı güncellemeler için CEXIO Durum Sayfasını kontrol etmenizi bekliyoruz. Bu sayfada ayrıca güncellemelere abone olabilir ve en yeni haberler hakkında bilgilendirilebilirsiniz.


Sadakatiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Bu bize çok şey ifade ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız.


Şükranla,

CEXIO ekibi


CEXIO Kripto Para Borsasını incelemek için Tıklayın


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

תגובות


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page