top of page
binance-eng.jpg
security-culture-kraken.png
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

CEXIO'daki Yeni Doğrulama Kuralları

Güncelleme tarihi: 20 May 2018

CEXIO'da her gün kriptoparalar tüm dünyadaki insanlara daha erişilebilir hale getirmeye çalışıyoruz. Birkaç yıl içinde sadece start-up (başlangıç) şirketinden 2.000.000'den fazla kullanıcısı olan bir işletmeye dönüştük. Bu başarıdaki faktörlerden biri güvenlik ve düzenlemeler konusuna dikkat çekmektir.

Güvenlik ve Endişelerimiz

Kullanıcılarımızın parasıyla çalışıyoruz ve omuzlarımızda sorumluluk hissediyoruz. Gelişmiş bir şifreleme sistemi, depolanan verilerin güvenliğini sağlamamıza yardımcı olur. Kullanıcıların veri güvenliğinin bir kanıtı olarak, PCI DSS seviye 2 sahibiz.


Yasal Uygunluğa Odaklanma

Şeffaflığın büyümemiz için bir temel olduğuna inanıyoruz. Birincil ilkemiz, aktif olduğumuz ülkelerdeki yönetmeliklere uymaktır. Örneğin FinCEN'de Money Services Business olarak ABD'de yetkilendirmeyi aldık.


Şimdi, tüm kullanıcılarımızın zorunlu doğrulamasına ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle, hala Temel hesapları olan tüm müşterilerimize, KYC / AML politikalarımıza göre gerekli doğrulamayı geçirmelerini şiddetle öneriyoruz. Yalnızca kripto para birimleri ile uğraşan müşteriler için bile, CEXIO'da işlem yapmaya devam etmek gerekecek.


CEXIO'da hesap açmak için Tıklayın


Önceki Doğrulama Hakkında Neler Var?

Daha önce CEX.O'da doğrulama, parasını yatırmak / çekilmek isteyen kullanıcılar için zorunluydu. Mart 2018'den itibaren CEXIO tarafından sağlanan hizmetleri kullanmak zorunlu bir koşul haline gelecek ve o anda doğrulanmayan kullanıcılar platformdaki belirli etkinliklere erişmeyeceklerdir.


Prosedürü geçmiş olan müşterilerin tekrar geçmeleri gerekmez. Yalnızca doğrulanmamış kullanıcılar, belgelerini ve gerekli bilgileri sağlamalıdır. Gerekli tüm belgeleri Yardım Merkezimizde bulabilirsiniz.


Alınan bilgilerin CEXIO'nun Gizlilik Politikası uyarınca korunacağını ve saklandığını unutmayın. Ayrıca, CEXIO ICO içinde Birleşik Krallık- İngiltere Veri Koruma Kaydı'nda, kişisel bilgileri işleyebilmemizi sağlayan bir veri denetleyicisi olarak kayıtlıdır.Neden Zorunlu?

Kripto topluluğu topluluğunun temsil ettiği anonimlik değerini anlıyoruz. Hala, 4. AML Yönergesi ile uyumlu kalmak ve yasal olarak davranmamızı sağlamak için, tüm kullanıcılar için doğrulamayı zorunlu kılmakla yükümlüyuz. Bu, platformumuzda güvenli ve sağlıklı ticaret ortamı sağlamanın tek yoludur.


Şu anda mümkün olan en kısa sürede ve en kolay hale getirmek için bir prosedür üzerinde çalışıyoruz.


CEXIO'daki işlemlerinizin keyfini sürmek için lütfen doğrulama işlemini 13 Mart'dan önce gerçekleştirin.0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


gate4.jpeg
binance-300x600-1.png
dive-crypto-kraken.png
MEXCGlobal-Banner.png
binance-2-Edited.jpg
bottom of page